Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu ve Gölet Filtreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Pond Filter Basic Eco 2000 Süs Havuzu ve Gölet Filtre Seti

Yüzme havuzlarında, süs havuzlarında ya da göletlerde temizlik ve dezenfeksiyon önemli bir konudur. Havuz ve göletlerde bulunan filtrasyon sistemi suyun temiz ve berrak görünmesi için zorunlu bir uygulamadır. Poolline pond filter havuz ve gölet filtre setiyle havuz ve göletlerde çok daha berrak ve hijyenik bir su elde edilebilir. Set içerisinde pompa, filtre, uvc ünitesi ve tüm bağlantı parçaları vardır.

Pompa, filtre, uvc ünitesi ve bağlantı parçaları ile birlikte komple set.

Poolline Pond Filter Basic Eco 2000 - Süs Havuzu Ve Gölet Filtre Seti

Polline Pond Filter Basic Eco 2000 Süs Havuzu ve Filtre Seti, Göletler ve süs havuzlarının tüm filtreleme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış,  işlevsel ve portatif bir su altı filtre setidir. Gölet ve süs havuzlarında filtreleme ihtiyaçlarını tek ürün ile karşılayan Pond Filter Basic Eco 2000,  oldukça ekonomik ve pratik bir çözüm sunuyor. Gölet ve havuzlarınızın temizliği için doğru ekipman ve doğru kombinasyon araştırmaları ile saatler harcamanıza artık gerek kalmayacak.

 • Pond Filter Basic Eco 2000, su hacmi 2000 litreye kadar olan gölet ve havuzlarda kullanmak için idealdir.
 • Kurulumu kolaydır teknik bilgi gerektirmez. Kurulum için gerekli tüm elemanlar kutu içeriğinde mevcuttur. Ayrıca kutu içeriğindeki kitapçık hızlı ve pratik kurulum için büyük kolaylık sağlar.
 • Pond Filter Basic Eco 2000 filtre seti içerisinde 2000 litrelik su hacmi için oldukça yüksek güçte ve düşük enerji tüketimine sahip bir havuz ve gölet pompası kullanılmıştır.
 • Kolay temizlenebilir ve yüksek kaliteli bir sünger filtre tercih edilmiştir.
 • Pond Filter Basic Eco 2000, kapağa monte edilen UVC ünitesi sayesinde tüm bakteri ve mikropları etkisiz hale getirir. Gölet ve havuz suyunu yalnızca atıklardan değil bakterilerden de arındırarak, hijyen ve berraklığı maksimum seviyeye çıkarır.
 • Pond Filter Basic Eco 2000, Filtreleme esnasında volkanik kayalar ve organik granüller yardımı ile kirler, kimyasal atıklar ve zararlı bakterileri tutarken yararlı bakterileri muhafaza eder. Özellikle canlı bitki veya balıklara ev sahipliği yapan gölet ve havuzlarda bakteri dengesini korumak ve suyun oksijen seviyesini idealize etmek yaşamsal devamlılığı sağlama konusunda kritik önem arz eder.
 • Darbelere ve UV ışınları gibi aşındırıcı etkilere karşı dayanıklı yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
 • Pond Filter Basic Eco 2000, oldukça sessiz çalışma özelliği ile ortamda gürültü kirliliğine sebep olmaz. Çevre dostudur.
 • Mevsimsel ısı farkları çalışma performansını etkilemez.
 • Pond Filter Basic Eco 2000, kolay temizlenebilen dış yüzey ve bağlantı elemanlarına sahiptir. Ürünün portatif olması temizlik ve bakımını kolaylaştırır.
 • Yedek parça temini kolaydır. Bakım ve onarım hizmetlerine kolay ulaşım avantajı vardır.

Gölet ve süs havuzlarında hijyeni ve suyun berraklığını sağlamak için en önemli faktörler ideal su devinimi ve yeterli filtreleme sağlamaktır. Bunun için gölet veya havuzunuzun su litre hacmine göre doğru sistemi tercih etmek önemlidir.  Sağlıklı filtreleme işlemi yapılmayan gölet ve havuzlarda biriken kirler ve oluşan yosun, alg ve bakteriler, havuzun hijyenini ve estetik görüntüsünü bozmakla kalmaz uzun vadede gölet ve havuzlarda bozulmalara da sebep olabilir. Pond Filter Basic Eco 2000 süs havuzu ve gölet filtre seti ile gölet ve havuzlarınızda ideal hijyen ve estetiği tek bir ürün ile en ekonomik ve zahmetsiz şekilde sağlayabilirsiniz.

 • Kullanım alanı : Max 2000I gölet
 • Filtre Kapasitesi : 16I
 • Pompa Kapasitesi : 1000  I/h
 • Boyut: 38*28*22 cm

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri