Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Gizli Su Perdesi Şelale Sistemleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sheer Descent 316 K Gizli Su Perdesi 150 cm

Sheer Descent 316 K Gizli Su Perdesi 150 Cm Sheer Descent 316 K Gizli Su Perdesi 150 Cm Poolline

Havuz keyfi yapmak, sıcak yaz günlerinde serinlemek ve arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşamak için harika bir seçenektir. Eğer siz de isterseniz Poolline Havuz Su Perdeleri ve Şelale Sistemleri ile havuz deneyiminizi farklı bir hale getirebilirsiniz. Firmamızın üretmiş olduğu bu ürünler, hem işlevselliği hem de estetiği bir araya getirecektir. Size de sadece havuz keyfinizi doyasıya çıkarmak kalacaktır.

Firmamızın Havuz Su Perdeleri ve Şelale Sistemleri başta olmak üzere sizler için üretmiş olduğu, ürünler her türlü farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazırlanmıştır. Farklı modellerdeki ürünler bütçenizi sarsmayacak çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Hangi modele karar verirseniz verin, kaliteden ödün vermeyeceğinizin garantisini vermek istiyoruz.

Ürünlerimizin her biri güçlü pompa grubu, sistemi kurmak için gerekli boru bağlantı parçaları ve vanaları içeren farklı setler halinde hazırlanmıştır. . Böylece havuzunuzun betonarme yapım aşamasında sadece şelale sistemi için satın alım yapabilirsiniz.

Hidromasaj Etkisi

Poolline Havuz Su Perdeleri ve Şelale Sistemlerinin en temel özelliğinin gelişen hidromasaj özelliğinin bulunması. Uzman kişiler tarafından özel olarak geliştirilen bu ürünler sayesinde suyun gücünü, içinizde hissedebilirsiniz! Suyun vücudunuzun her noktasına masaj yapmasını sağlayarak, kan dolaşımını hızlandırır, bu da rahatlamanızı sağlar. Vücudunuza değen her su damlası, kaslarınıza hafif bir baskı uygulayacaktır. Bu da vücudunuzda biriken stresi azaltacaktır. Vücudunuzun güçlenmesi ve kendinizi motive etmeniz açısından tercih edebileceğiniz en doğru ürünlerin başında Poolline ürünleri gelmektedir!

Paslanmaz Çelik Kalitesi

Firmamızın, siz değerli müşterileri için özel olarak ürettiği Poolline Havuz Su Perdeleri ve Şelale Sistemleri, özel tasarımı ile kaliteli ürünleri bir araya getirmektedir. Ürünlerimiz uzun süre boyunca kullanabilmeniz adına paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu da sürekli suyun içerisinde olan ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden ürünlerimizden yüzde 100 memnun kalacaksınız!

Poolline Ürünlerinin Kalitesi

Poolline markamızın web sitesini yakından incelediğinizde havuz, jakuzi ve spa sistemleri için tercih edebileceğiniz pek çok ek ürünlerin de olduğunu göreceksiniz. Güçlü pompa sistemleri ile birlikte suyun vücudunuzda masaj etkisi yaratmasını istiyorsanız, web sitemizdeki ürünlere göz atın. Sitemiz üzerinden tercih edebileceğiniz ek ürünler, havuz deneyiminizi daha da özel hale getirecektir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri