Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Spa ve Sauna Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Spa, Sauna Projesi 5

Bu SPA merkezi çalışmamız, bir residence için yapılmıştır. Mekanda sauna ve buhar odası mekanları bulunmaktadır.

Sauna ünitesinde ahşap olarak yüksek ısıya dayanıklı Aspen lambri ve lata kullanılmıştır. Sauna iki kademeli olarak imal edilmiştir. Sauna aynı anda 6-7 kişinin bir arada kullanımına müsaittir. Üst ranzanın arka kısmında sırt dayama ünitesi mevcuttur. Her ranzada uzanarak sauna banyosu almak isteyenler için sauna yastıkları imal edilmiştir. Saunanın köşelerinde mekanı aydınlatmak için yine yüksek sıcaklığa dayanıklı sauna aydınlatmaları ve ahşap çerçeveler tercih edilmiştir. Bunun dışında oturma ranzalarının altında da aydınlatma yapılmıştır. Böylece saunayı kullananlara bir görsel şölen de sunulmaktadır.Sauna kapısı temperli camdan mamuldür. Sauna içerisindeki sıcaklığı, nemi ölçmek için ahşap sauna termometresi ve sauna higrometresi ile saunada geçirilen zamanı ölçmek için ahşap kum saati seçilmiştir. Kullanılan sauna kovası ve kepçesi de bakırdandır.

Saunada kullanılan ekipmanlar ve sauna aksesuarlarının tamamı Poolline markasından seçilmiştir.

Buhar odası ise, oturma koltukları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.. Oturma koltukları polistren köpük üzeri izolasyon ve cam mozaik kaplamadır. Oturma yerleri ve sırt dayama yerlerinde zeminden ısıtma yapılmıştır. Oturma grubunun arka kısmına led aydınlatma vardır.

Aydınlatma için yüksek ısı ve neme dayanıklı buhar odası aydınlatması kullanılmıştır.

Buhar odası kapısı olarak ısıya ve neme dayanıklı temperlenmiş camdan üretilmiş buhar odası kapısı kullanılmıştır.

Buhar veren, buhar jeneratörü Poolline markadır. Diğer buhar odası mekanik tesisat ekipmanları da yine Poolline markasından tercih edilmiştir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri