Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Spa ve Sauna Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Spa, Sauna Projesi 4

Otel projemizin SPA merkezindeki ünitelerden bazıları da sauna ve kar çeşmesidir. Bu bölümler genel kullanım amacı göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Sauna aynı anda 7- 8 kişinin birlikte kullanacağı düşünülerek projelendirilmiştir. Sauna iki basamaklıdır. Kullanıcıların yatarak da banyo alabilmesi mümkündür. Kullanılan sauna ahşabı yüksek ısıya dayanıklı Fin Çamı kullanılmıştır. Ortamı aydınlatmak için yüksek ısıya dayanıklı sauna aydınlatmaları tercih edilmiştir. Yine sauna kapısı olarak yüksek ısıya dayanıklı temperli camdan mamul sauna kapısı takılmıştır. Sauna içerisindeki sıcaklığı, nemi ölçmek için ahşap sauna termometresi ve sauna higrometresi ile saunada geçirilen zamanı ölçmek için ahşap kum saati seçilmiştir. Kullanılan sauna kovası ve kepçesi de ahşaptır.

Saunadan ya da buhar odasından çıktıktan sonra serinlemek için tercih edilen mekan kar çeşmesidir. İster buz olarak , isterseniz de kar tanecikleri olarak size alınan karlar vücuda sürülerek vücut ısının düşürülmesi sağlanmaktadır. Kar makinesinin altında mermerden yapılan kar kabı kullanılmıştır.

Saunada kullanılan ekipmanlar ve tüm sauna aksesuarları ile kar çeşmesi ve aksesuarları Poolline markası olarak seçilmiştir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri