Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Süs Havuzu Projesi 5

Süs havuzu ve fiskiyeler ile oluşturduğumuz bu projemizde farklı formlarda ve farklı büyüklüklerde havuzlardan oluşan bir konsept hazırlanmıştır.

Havuzlar birbiri ile bağlantılı olup, üstteki kaskat şelalelerden akan sular alt havuzlara dereler ile bağlanmıştır. Havuzlarda bir çok farklı su atma modeline sahip fiskiyeler değişik kapasitede ve modelde kullanılmıştır.

Özel bir yazılım ile suların ışık ve ses ile dans etmesi sağlanmıştır. Müziğin ritmine göre fiskiyeler açılıp kapanarak ya da su atımını alçaltıp yükselterek suların hareket etmesini sağlamaktadır.

Yine havuzlarda kullanılan aydınlatma sistemleri de fiskiyeler gibi özel bir yazılım ile çalışmaktadır. Müzik ile entegre olarak farklı fıskiyelerin aydınlatması yanarak , eşsiz bir görsel şölen sunmaktadır. Hem ışık oyunları hem de fiskiyeler özel yazılım sayesinde izleyenlere unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Yine bu projemizde de kullanılan ekipmanlar Poolline markasından tercih edilmiştir.

Gerek havuz filtrasyon malzemeleri, gerek havuz dezenfeksiyon ekipmanları  gerekse de fiskiye ürünlerinin tamamı Poolline markadır.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri