Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Süs Havuzu Projesi 5

Süs havuzu ve fiskiyeler ile oluşturduğumuz bu projemizde farklı formlarda ve farklı büyüklüklerde havuzlardan oluşan bir konsept hazırlanmıştır.

Havuzlar birbiri ile bağlantılı olup, üstteki kaskat şelalelerden akan sular alt havuzlara dereler ile bağlanmıştır. Havuzlarda bir çok farklı su atma modeline sahip fiskiyeler değişik kapasitede ve modelde kullanılmıştır.

Özel bir yazılım ile suların ışık ve ses ile dans etmesi sağlanmıştır. Müziğin ritmine göre fiskiyeler açılıp kapanarak ya da su atımını alçaltıp yükselterek suların hareket etmesini sağlamaktadır.

Yine havuzlarda kullanılan aydınlatma sistemleri de fiskiyeler gibi özel bir yazılım ile çalışmaktadır. Müzik ile entegre olarak farklı fıskiyelerin aydınlatması yanarak , eşsiz bir görsel şölen sunmaktadır. Hem ışık oyunları hem de fiskiyeler özel yazılım sayesinde izleyenlere unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Yine bu projemizde de kullanılan ekipmanlar Poolline markasından tercih edilmiştir.

Gerek havuz filtrasyon malzemeleri, gerek havuz dezenfeksiyon ekipmanları  gerekse de fiskiye ürünlerinin tamamı Poolline markadır.