Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Süs Havuzu Projesi 3

Bu doğal gölet ve süs havuzu projemizde, ev sahibimizin isteği doğrultusunda120 m2 alana sahip doğal zemin ile uyumlu bir projelendirme çalışması yapılmıştır.

Göletin içerisinde su bitkileri ile beraber Koi balıkları yaşayacak şekilde filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri seçilmiştir. Doğal su  bitkileri olarak, özellikle nilüfer, japon şemsiyesi ve saz türleri tercih edilmiştir.

Göletin içerinde dolaşmayı sağlamak için ahşap köprüler dizayn edilmiştir.

Göletin içerisinde doğal kayalar kullanılarak dereler oluşturulmuştur. Yine göletin içerisinde  bir şelale düşünülmüştür. Yukarıdan sular gölete dökülmekte olup, mekanda her daim su sesi oluşmaktadır.

Göletin orta kısmında ise büyük bir fıskiye uygulaması yapılmıştır.  Bu sayede görsel bir şölen oluşmuştur.

Gündüz ayrı güzel olan gölet, gece ise su altı aydınlatması ise eşsizdir.

Göletin filtrasyon ve dezenfeksiyon üniteleri ile su altı aydınlatma sistemleri dizayn edilirken tercihler Poolline markasından yana olmuştur.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri