Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Süs Havuzu Projesi 1

Bu süs havuzu projemiz bir sitenin girişinde yer almaktadır. Proje tasarlanırken farklı kombinasyonlar bir arada kullanılmıştır.

Havuzun orta kısmında bitki adası mevcuttur. Yöreye özgü bonsai zeytin ağacı ve çalı bitkileri ile peyzaj çalışması yapılmıştır.

Havuz tasarlanırken hem bir yansıma havuzu gibi, hem de fiskiyeler ile bir süs havuzu gibi dizayn edilmiştir. Fıskiyeleri kapattığımız zaman dingin su ile yansıma havuzu formatında, köpük fıskiyeler çalıştığı zaman ise süs havuzu formunda olacaktır. Bu tamamen kullanıcıların zevkine göre tesis edilecektir.

Havuzun tüm mekanik tesisatlarında, filtrasyon sisteminde, dezenfeksiyon sisteminde ve su altı aydınlatma sisteminde Poolline markası tercih edilmiştir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri