Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Havuz Projesi 4

Bu butik otel projemizde yine Poolline ürünler tercih edilmiştir.

Otel binası sanki bir ada gibi dört tarafı su ile çevrilerek dizayn edilmiştir. Havuz binanın tüm çevresinde yer almaktadır. Havuz dikdörtgen formda tasarlanmıştır. Havuzun farklı noktalarında aktivite köşeleri oluşturulmuştur.

Havuzun içerisine rahatça inmeyi sağlayan betonarme havuz merdiveni inşa edilmiştir. Bu basamaklar hem havuza kolayca inmeyi sağlayacak hem de basamaklara oturarak serinlemek ve dinlenmek imkanı verecektir.

Havuzda hidro masaj ünitesi tasarlanmıştır. Masajın etkisini arttırmak için aerojet uygulaması da yapılmıştır.

Havuzun hem filtrasyon malzemeleri, hem  de havuz dezenfeksiyon sistemleri Poolline markasından tercih edilmiştir. Yine hidro masaj ünitelerinde kullanılan masaj jetleri ve aerojet ekipmanları Poolline markasıdır.

Resim Galerisi


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri