Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Havuz Projesi 3

Proje, özel villa havuzu için tasarlanmıştır. Müşterimizin isteği doğrultusunda, hem yüzme , hem dinlenme hem de masaj üniteleri göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Havuz yaklaşık olarak 120 m2’dir. Dikdörtgen formda inşa edilmiştir.

Havuzun bir kenarında kare şeklinde hidro masaj havuzu yer almaktadır. Masaj havuzunun etkisi aerojet sistem ile arttırılmıştır.

Havuzun diğer bir köşesinde dinlenmek ve serinlemek amaçlı sığ alan oluşturulmuştur. Kullanıcılar havuzun bu kısmını plaj olarak da kullanmaktadırlar. Keyifli vakit geçirmek için özellikle tavsiye etmekteyiz.

Havuzun tüm filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerinde Poolline ürünleri tercih edilmiştir. Yine aynı şekilde hidro masj havuzunda kullanılan tüm masaj jetleri ve ekipmanlar Poolline markasıdır.

Resim Galerisi


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri