Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Havuz Projesi 2

Bu projemizde müşterimizin isteği doğrultusunda havuz hem yüzme amaçlı hem de fiskiye sistemleri ile süs havuzu olarak kullanılması hedeflenmiştir.

Havuzun ebatları 7.00 m.’ye 12.00 m.’dir. Havuz içerisinde ayrıca bir sığ alan mevcuttur. Burası plaj alanı olarak değerlendirilmektedir. Serinlemek ve dinlenmek için tercih edilmektedir. Havuzun kısa kenarlarından birinde havuza kolayca girmeyi sağlayan betonarme merdiven bulunmaktadır.

Havuzun orta kısmında yarım daire şeklinde manzaraya hakim masaj havuzu dizayn edilmiştir. Hidromasaj havuzu aynı zamanda aerojet sistem ile desteklenerek daha efektif hale getirilmiştir.

Havuz görsel olarak da bir şölen sunmaktadır. Mevcut fiskiye sistemi ile süs havuzu olarak da kullanılmaktadır. Özellikle geceleri havuzun yüzme amaçlı kullanılmadığı saatlerde, havuz fiskiyeler ve havuz aydınlatmaları ile doyumsuz bir keyif vermektedir.

Havuzun tüm filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri ile masaj havuzlarında kullanılan masaj jetleri ve ekipmanları Poolline ürünler kullanılarak dizayn edilmiştir.

Resim Galerisi


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri