Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Projeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Havuz Projesi 2

Bu projemizde müşterimizin isteği doğrultusunda havuz hem yüzme amaçlı hem de fiskiye sistemleri ile süs havuzu olarak kullanılması hedeflenmiştir.

Havuzun ebatları 7.00 m.’ye 12.00 m.’dir. Havuz içerisinde ayrıca bir sığ alan mevcuttur. Burası plaj alanı olarak değerlendirilmektedir. Serinlemek ve dinlenmek için tercih edilmektedir. Havuzun kısa kenarlarından birinde havuza kolayca girmeyi sağlayan betonarme merdiven bulunmaktadır.

Havuzun orta kısmında yarım daire şeklinde manzaraya hakim masaj havuzu dizayn edilmiştir. Hidromasaj havuzu aynı zamanda aerojet sistem ile desteklenerek daha efektif hale getirilmiştir.

Havuz görsel olarak da bir şölen sunmaktadır. Mevcut fiskiye sistemi ile süs havuzu olarak da kullanılmaktadır. Özellikle geceleri havuzun yüzme amaçlı kullanılmadığı saatlerde, havuz fiskiyeler ve havuz aydınlatmaları ile doyumsuz bir keyif vermektedir.

Havuzun tüm filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri ile masaj havuzlarında kullanılan masaj jetleri ve ekipmanları Poolline ürünler kullanılarak dizayn edilmiştir.

Resim Galerisi