Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Spa, Sauna ve Türk Hamamı Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Mükemmel Ev İçi Kar Odası Nasıl Oluşturulur?

Mükemmel Ev İçi Kar Odası Nasıl Oluşturulur? Mükemmel Ev İçi Kar Odası Nasıl Oluşturulur?

Lüks kaplıcalarda karla yaratılan -10 °C'de duyulara meydan okumak harika bir yöntemdir. Bu yöntemde akciğerleri yenilemek için derin bir nefes alın ve soğuk havanın vücudu baştan ayağa soğutmasına izin verin. Kar odasında kışlık ortam göze hoş gelirken, ince bir koku ve uyumlu akustik de rahatlatıcı bir ruh hali yaratır. Bütün bunlar taze, karlı manzarada sadece birkaç dakika içinde olur. Bu sıradışı deneyimi sadece spa merkezinde ya da kaplıcada değil de, ev içinde de yaşamak istiyorsanız ve evde spa deneyimi yaratmak için yeni bir yol arıyorsanız, kar odaları sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Kar odaları uluslararası alanda giderek güçlü bir trend haline geliyor. Sizlerde spa alanınıza bir kar odası ekleyerek sıcak ve soğuk bakım terapisi alanı oluşturabilirsiniz.

Geleneksel olarak kaplıcalar, sauna, jakuzi ve sıcak buhar odaları gibi ısıtmalı tedavilerle ilgilidir. Bu sıcak ve ısıtmalı tedavilerin yanı sıra soğuk tedavilere de sahip olmak hem beden hem de cilt için oldukça sağlıklıdır. Sıcak ve soğuk terapi tedavisinin sağlık açısından sağladığı olumlu fayda, bu terapinin giderek daha popüler hale gelmesini sağlıyor. Soğuk terapi sağlayan kar odası evde de deneyimlemek mümkündür. Bunun için evde mevcut olan spa alanına bir kar odası ekletmek yeterlidir.

Mukemmel Ev Ici Kar Odasi Nasil Olusturulur

Evde oluşturulan spa odalarında tercih edilmesi gereken çeşitli kapılar vardır. Bunun için piyasada mevcut olan en iyi ve en kaliteli ürünleri sunan markaları tercih etmek akıllıca olacaktır. Dış sınıf kapılar, kar odasının etrafındaki iki aşırı sıcaklıkla baş edebilmek için en iyi kapı türüdür.  Çift camlı ve çok ince bir çerçeveye sahip kapılar, alanın ya da karşı odanın görünümünü kaybettirmez. Kar odası dizaynı kullanımına uygun bir diğer kapı tarzı da, tedavi alanına daha modern bir estetik katan ve ince çelik bir çerçeveye sahip iç kapılardır. Kar odasında tercih edilecek her iki kapı tarzı da ısıtmalı cam içerebilir. Isıtmalı cam tercih etmek, camın üzerinde meydana gelecek yoğuşma ve herhangi bir don oluşumunu engeller. Bunların yanı sıra alanda daha fazla mahremiyet sağlayabilecek bir kapı için, dekoratif camlar tercih edilebilir. Çerçevesiz cam bir kapı için sürgülü kapılar tercih edilebilir. Bunlar, odalar arasında daha kolay erişimin yanı sıra, spa alanına modern bir görünüm ve his verir.

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri