Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Havuz ve Spa Termometreleri

Termometreler günlük yaşamda sık karşılaştığımız eşyalardır. Yaşanılan ortamların insan sağlığına uygun olacak şekilde iklimlendirilmesi, sıcaklığın kontrol edilmesi gerekmektedir. Ofisler, alışveriş merkezleri, ev ortamlarının sıcaklığı ile yüzme havuzları ve spa merkezlerindeki sıcaklık ihtiyaçları aynı değildir. Ortamın işlevine göre uygun sıcaklıkta tutulması için havuz ve spa termometreleri kullanımı gereklidir. Doğru bir ayarla havuz ve spa keyfi artacaktır. Bunu da sağlayacak olan termometrelerdir. 

Kaliteli Malzeme ve Doğru Ölçüm

Termometreler kullanılacağı ortama göre farklı malzemelerden yapılmaktadır. Görsel yanı ağır basan termometreler kullanılabildiği gibi oldukça sade termometrelere de tercih edilebilmektedir. Havuzlarda kullanılan termometrelerde farklı hayvan figürleri de yer almaktadır. Termometreler ne şekilde olursa olsun devamlı su içinde bırakılmamalı, görevi bitince çıkarılıp temizlenerek saklanmalıdır. Ortam koşullarına dayanıklı, darbelere karşı korunaklı olması gereken havuz ve spa termometreleri akvaryumlarda, müstakil evlerin havuzlarında, göllerde, balık yetiştirme çiftliklerinde de kullanılabilmekte ve doğru ölçüm yapmaktadır.

Yüzen Termometreler

Yüzme havuzları, jakuziler ve spalarda banyo suyunun sıcaklığını ölçmek amaçlı kullanılan termometreler yüzebilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen termometreler yıpranmaya, aşınmaya karşı dayanıklıdır. Havuz termometreleri ile santigrat veya fahrenheit türünden ölçüm yapılabilmektedir. Kullanımı çok kolay olan havuz ve spa termometreleri kapalı ve açık yüzme havuzlarında, spalarda kullanıma uygundur. Kalite ile uygun fiyatı buluşturan www.poolline.com.tr farklı çeşitleriyle online alışverişler için termometre ihtiyaçlarında müşterilerinin hizmetindedir. Su içindeki termometrelerde sabitleme ipi de mevcut olup kolayca çıkarılmaya uygundur.