Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Spa, Sauna ve Türk Hamamı Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sauna Aksesuarlarının Önemi

Sauna geçmiş yıllardan beri tercih edilen bir çeşit terapi yöntemidir. Sauna için ter odaları oluşturulur. Sauna uygulanması için birtakım malzemeler gerekir. Sauna aksesuarları diye de adlandırılan malzemelerin içinde sauna taşı, sauna sobası ve sauna esansları yer alıyor. Bu malzemelerin tümüne poolline.com.tr adresinden ulaşmanız mümkün. Sauna için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı bu siteden sipariş edebilir ve sauna keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Sauna Nasıl Yapılır?

Sauna Finlandiyalılar tarafından bulunmuştur. Eski zamanlarda ateş odaları hazırlanarak yapılırken, günümüzde sauna sobası ve sauna taşı gibi aksesuarlarla yapılıyor. Bu malzemeler sayesinde vücudun terlemesi sağlanıyor ve vücuttan atılan toksinler daha sağlıklı yaşamanızı sağlıyor. Sauna hazırlamak için aksesuarları poolline.com.tr sitesinden temin edebilirsiniz. Bu adresinde uygun fiyatlar ve farklı seçenek imkanlarınız bulunuyor.

Sauna Kovasi ve Sauna Kepcesi 1

Güzel Bir Sauna İçin Neler Gereklidir?

Güzel ve verimli bir sauna odası hazırlamak için odanın ısısını ve nemini iyi ayarlamak şart. Bunun için de bazı sauna aksesuarları bulunuyor. Sauna taşları hızlı ısınma özelliğine sahiptir. Taşın malzemesinin ne olduğu da oldukça önemlidir. Sauna taşının en kalitelilerini poolline.com.tr alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz. Ayrıca sauna sobaları da bu sitede bulunuyor. Bütçenize uygun ve ekonomik sauna sobalarına ve sauna aksesuarlarına buradan ulaşabilirsiniz. Güzel bir sauna keyfi yaşamak istiyorsanız sauna sobasını iyi seçmek gerekiyor. Yalıtımı yüksek olan ve size uygun sauna sobalarını poolline.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri