Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sonbaharda Yüzme Havuzlarınızı Görmezden Gelmeyin

Yaz mevsiminin bitmesiyle, sıcaklıklar düşmeye başlasa bile, arka bahçeler aile ve arkadaşlarla vakit geçirmek için ideal yerler olabilir. Bu yüzden aksi bir düşünceye sahip olarak, havuz etrafındaki alanların, sonbaharda kullanılmamasına izin vermeyin. Yüzme sezonu bittikten sonra alanı aile ve arkadaşlarla kullanmaya devam etmek için bu yaratıcı yollardan bazılarını düşünebilirsiniz:

Arka Bahçenizde Eğlenmenin 5 yolu
Mevsime uygun açık hava etkinlikleri yapın: Fasulye torbası atma oyunu, balkabağı bowling ve diğer parti oyunları ya da şekerli mısır bayrak yarışı gibi mevsimsel eğlenceler düzenleyebilirsiniz.
Futbol sezonu için dış mekana TV kurun: Oyunu izlemek için arkadaşlarınızı ve ailenizi davet etmek keyifli bir öğleden sonrası için harika bir fikir olabilir. Bu sayede yetişkinler oyunu izleyerek sosyalleşirken, çocuklar da harika sonbahar renkleri eşliğinde, havuz çevresinde ve bahçede dolaşarak oyunlar oynayabilirler.
Rahat gece buluşmaları için ateş çukuru satın alın: Karanlık çöktüğünde ve sıcaklık düştüğünde, dışarıda sosyalleşmek için diğer bir seçenek te ateş çukuru etrafında toplanmaktır. Bunu haftalık bir etkinlik haline getirmek isteyenler, daha kalıcı ve güvenli bir ateş ocağı yerleştirmelidir. Ateş çukuru sosisli sandviç ve marşmelov kızartmak için sıcak ve konforlu bir imkan sağlar.
Bahçede kamp kurun: Soğuk havalarda bile, arka bahçedeki havuz alanında kamp yapmak eğlenceli ve rahatlatıcıdır. Çocuklarla kamp yapılmak istendiğinde çocuğun yaşı ve sağlık durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun haricinde bir kamp ortamı yaratarak arka bahçenizin tadını çıkarabilirsiniz.
Akşam kızdırma halkası atma oyunu oynayın: Eğlenceli ve güzel bir gece arka bahçe aktivitesi de kızdırma halkası atma oyunudur. Bu oyun, zeminde kısa bir kutup ve karanlıkta parlayan kolyeler ve bilezikler gerektiren basit bir oyundur. Oyunu daha zor hale getirmek için çeşitli boyutlara sahip bilezikler kullanabilirsiniz. Ayrıca direği karanlıkta parlayan boyayla renklendirmek iyi bir fikirdir.
NOT: Ne yaparsanız yapın, arka bahçenin tadını çıkarın ve havuzunuzu sonbaharda da kullanın. Ayrıca mevsimlik geleneklerle birlikte, havuz ortamınızın şenlikli görünmesini sağlamak için arka bahçeyi dekore edin ve aydınlatın.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri