Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Havuzlarda Kış Temizliği

Havuz temizliği kışın atlanmadan yapılması gereken önemli bir konudur. Havuzun yosun tutmaması ve zarar görmemesi için temizlik yapılması önemlidir. Görüntü ve insan sağlığı bakımından büyük önem taşıyan havuz temizliği için poolline.com.tr adresinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle kış şartlarında havuzlar için önerilen birçok sistem bulunmaktadır. Havuz kepçesi ile havuz temizliği konusunda yardım alabilirsiniz. Görüntü bakımından ve yazın zarar görmeden kullanmaya devam etmek için gerekli tüm işlemler eksiksiz olarak yapılmalıdır. Kışın havuzlar için tavsiye edilen yöntemlerden biri açık havuzlar için havuzların dolu tutulmasıdır. Bu şekilde havuzun yüzeyi kışın sert etkisinden çok fazla etkilenmez ve zarar görmez. Havuzun içine düşebilecek maddeleri rahatça temizleyebilirsiniz. Kış boyu gerekli bakımların yapılması havuzunuzda oluşabilecek maddi hasarları daha aza indirir. 

Havuz Temizliği Önemi

Yaptıracağınız kış temizliği ile havuzun yüzeyinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Kışın oluşabilecek don etkilerinden havuz yüzeyini korumak yazın size daha az masraf yapmanıza yardımcı olur. Temizlik için kullanılabilecek havuz kepçesi ile kolaylık sağlayabilir, havuz içindeki yaprakları rahatça toplayabilirsiniz. Kışın dolu bırakılan havuzların yazın temizliğini kolaylaştıracak önlemlerde alınmalıdır. Yosun oluşumunu ve kireç çökmelerini önleyerek ilkbahar temizliğine kolaylık sağlayabilirsiniz. Havuzlarınızın bakımı için eksiksiz işlemlerin hepsini rahatça yaptırabileceğiniz hizmetlerimizden yarar sağlayabilirsiniz. Havuz bakımı konusunda tecrübe gerekmektedir. Yazın sağlıklı ve temiz bir havuz için kışın havuz bakımına önem verilmelidir.

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri