Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Havuz Ekipman Taşıma Arabası

Poolline markası, kullanıcılarına havuz, bahçe, sauna, spa ve göletler gibi alanlarda kullanılabilmek için özel tasarlanmış ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik işlevsellik kazandırılmış ekipmanlar sunuyor. Markanın ana hedefi; her zaman tam ihtiyaca yönelik kaliteli ürünler üretmek ve bu ürünlerin kulanım ömürleri boyunca hem müşterisine hem de ürününe sonuna kadar hizmet vermektir. Ürünleri içinde havuz ekipman taşıma arabası, havuz dozaj pompaları, otomatik dezenfeksiyon sistemleri, sauna kova ve kepçeleri, buhar jeneratörü, masaj yağları, bahçeler için süs havuzu pompaları ve filtreleri, bahçe dekorları gibi ürünler bulunmaktadır. 

Turistik Mekânlar İçin Özel Ekipman Çözümleri

Poolline turistik tesislerin, villaların, spa merkezlerinin ve hamamların daimi ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ürünler üretir. Aynı zamanda üretmiş olduğu bu ürünlere kalite politikası gereği, sürdürülebilir satış hedefi için hem satış hem de satış sonrasında müşterinin lehine olacak şekilde servis hizmeti verir. Havuzu olan mekanların en temel ihtiyaçlarından olan havuz ekipman taşıma arabası havuz aksesuarlarının ve temizlik ekipmanlarının taşınabilmesi amacıyla kompakt bir yapıda üretilmiştir. Farklı amaçlar için kullanılan havuz ekipmanlarının yerleştirilebilmesi amacıyla birkaç farklı boyutta göze sahip olan araç, küçük, hafif ve tekerlekli olmasından dolayı kolaylıkla taşınabilmektedir. 

Yüksek Kalite Standartları İle Üretim ve Satış Sonrası Hizmet

 Havuz ekipman taşıma arabası ve diğer hamam, spa, bahçe ekipmanları ISO 9001 ve 14001 standartlarına göre üretilmiştir. Ayrıca TSE ve Ulusal Havuz Enstitüsü (UHE) üretim sertifikalarına sahip olan Poolline markası kalite yönetim prosedürleri sayesinde müşterilerinin satış sonrasında da yeterli derecede servis ve müşteri hizmetleri desteği alabilmesini sağlıyor. Tüm bunlara www.poolline.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri