Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sauna Sobası ve Kontrol Paneli
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sauna Sobası 9 KW

Sauna deneyiminden yüzde 100 verim almak istiyorsanız, mutlaka doğru ekipmanları tercih etmelisiniz. Burada ekipmanlarının fiyatından ziyade kalitesine daha da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bizler bu noktada devreye girerek Poolline Sauna sobası 9 KW ürününü sizlere sunuyoruz! Firmamız bünyesi altında sizlere sunulan sauna sobası, kontrol panel seçenekleri ile birlikte sizlerin ideal sıcaklığı bulmanıza yardımcı olacaktır. Hem kaliteyi hem de verimliliği aynı anda yaşamak isteyenlerin tercihi Poolline Sauna Sobası 9 KW ürünü olacaktır!

Uygun Fiyata Yüksek Kalite

Poolline firmamızın sizlere sunduğu sauna sobalarının yanı sıra kontrol panelleri sayesinde uygun fiyata yüksek kaliteli ürünler elde etmiş olacaksınız. Saunanın ne kadar yararlı olduğu artık herkes tarafından biliniyor ve sebeple daha fazla kişi tarafından tercih ediyor. Sizler de hem zihinsel hem de bedensel sağlığınıza dikkat etmek istiyorsanız, tercihinizi Poolline sauna sobasından yana kullanmalısınız.

Sauna sobası seçerken dikkat etmeniz gereken birçok önemli nokta bulunmaktadır. Özellikle kalitenin her zaman ön planda olması gerektiğini söylememiz gerekiyor. Firmamız, bu noktada sizlere en iyi ürünleri sunacaktır.

Ürünlerimizin montajının da çok kolay olduğunun altını çizmek istiyoruz. Sauna sobası ve kontrol panelinin kurulumu son derece pratiktir. Kurulum ya da kullanım konusunda endişeniz olması halinde bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sauna mekanları için özel olarak tasarlanmıştır.

Sauna Taşının Farkını Yaşayın

Sauna, dünyanın dört bir yanında kullanılan bir terapi yöntemi olarak bilinmektedir. Sauna denilince bu işin en temel noktasının aslında sauna sobası olduğunu bilmeniz gerekiyor. Sağlık açısından birçok yararı içerisinde barındıran sauna sobası, yüksek sıcaklık ile vücudun hızlı bir şekilde terlemesine yardımcı olur. Bu şekilde de zihinsel rahatlık sağladığı bilinen sauna sobası, aynı zamanda bağışıklık sisteminin de kuvvetlenmesine yardımcı olur. Sauna, cilt gözeneklerinin açılmasına yardımcı olur, bu da cilt temizliğini ve sağlığını artırır.

Bunların dışında saunanın, vücudu rahatlattığı ve uyku kalitesi arttırdığı bilinmektedir. Bu nedenle düzenli sauna kullanımı uyku sorunlarına yardımcı olabilir. Enfeksiyonlara karşı da direncin artmasını sağlayan bu ürünler sizlere Poolline kalitesi ile sunulmaktadır.

Bu kategoriden diğerleri: « Sauna Sobası 6 KW Sauna Sobası 12 KW »

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri