Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sauna Kum Saatleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Sauna Kum Saati Ahşap (Pembe Kum)

Ahşap kum saatleri sauna kullanımı için üretilmiş özel ürünlerdir. Analog ve dijital saatler sauna ortamına çok uygun değildir. Yüksek sıcaklık ve yoğun nem bu saatlerin çalışmasını etkiler. Kum saatleri hem güvenilir hem estetiktir. Poolline kum saatleri ise bu özeliklere işlevselliği ve kullanım kolaylığını da eklemiştir.
Ürün İçeriği
1 adet ahşap kum saati
Ürün Özellikleri
Malzeme  : Ahşap
Marka      : Poolline
Renk        : Beyaz Çam – Pembe Kum
Boyut       : 30cm X 7cm
Kapasite   : 15 dakika
Ürün Kullanımı
Sauna duvarına sabitlenerek kullanılır. Ürünü her çevirdiğinizde 15 dakikalık zaman periyodu başlar.
Kullanım İpuçları
Ürünü sabitleyerek kullanmanız zamanı doğru takip etmek açısından daha kullanışlı olur. Kum saatini saunanızın görünür kısmına asmanız, kullanım sırasında zorlanmadan takibinize yardımcı olur. Kum saati camı ince bir malzeme olduğu için yüksekte asılı olması, çarparak kırılmaması açısından güvenli olacaktır.
Notlar
Ürün görseldeki ile birebir aynıdır. Renk – ton farkları ışık yansımaları nedeniyle farklılık gösterebilir.
Ürün boyutlarında 1-2 cm hata payı olabilir.

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri