Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Kambala Şok Havuzu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Kambala Şok Havuzu

Kambala Şok Havuzu

Şok havuzu buhar banyosu ya da sauna sonrası kullanılır. Bu terapi kan dolaşımını hızlandırıp vücuttan toksin atımını sağlar. Ayrıca sinir uçlarını uyararak bazı ağrıların dinmesini sağlayarak metabolizma ve sinir sistemini güçlendirir. Şok havuzları kambala cinsi bir suya, neme dayanıklı mantar ve bakteri oluşumuna izin vermeyen bir ahşaptan ihmal edildiği için kambala şok havuzu olarak ta adlandırılmaktadır.

Poolline Kambala Ahşap Şok Havuzu

Şok havuzları sauna ve kaplıcalarda kullanılan geleneksel bir tarihe sahip ama her geçen gün daha sıklıkla karşımıza çıkan son trend rahatlama yöntemlerinden biridir. Şok havuzlarında suyun sıcaklık kontrastı, kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır. Ayrıca vücutta inanılmaz bir güç akışı sağlar.
 
Poolline Kambala Ahşap Şok Havuzunun Özellikleri:

Oval formda olan bu fıçı, tamamen kambala ağacından üretilmiştir.
Fıçının içi ve dışı şeffaf lak ile kaplanmış, çevresi 3 adetsıcak galvaniz kaplı çelik çember ile kuvvetlendirilmiştir.
Her bir çıta, küvetin oval şekline uygun olarak yuvarlak şekillendirilmiştir.
Çift V ekleri suya dayanıklı olacak şekilde yapıştırılmıştır.
3 adet çinko ile kaplı tekrar sıkılaştırılabilecek şekilde ayarlanmış çelik kasnak, 1 1/4” erkek diş ile boşaltma ve paslanmaz çelik taşma borusu (sabit iç basamak ve asmalı dış basamak dahil).
Standart yükseklik 100 cm, iç derinlik 82.5 cm.
Özellikle iç mekan kullanımları için tasarlanmıştır.
DIN 25415 normuna görekir tutmaz “çok iyi” yüzey kalitesine sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER


ÖLÇÜLER:

11 x 77 cm (boy x en)
Yükseklik - 100 cm
İç derinlik - 82,5 cm
Ayak yüksekliği - 14,5 cm
Dolum Hacmi - 406 litre
(70 cm su yüksekliğinde)


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri