Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu ve Gölet Filtreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Pond Filter 8000 Plus Süs Havuzu ve Gölet Filtre Seti

Yüzme havuzlarında, süs havuzlarında ya da göletlerde temizlik ve dezenfeksiyon önemli bir konudur. Havuz ve göletlerde bulunan filtrasyon sistemi suyun temiz ve berrak görünmesi için zorunlu bir uygulamadır. Poolline pond filter havuz ve gölet filtre setiyle havuz ve göletlerde çok daha berrak ve hijyenik bir su elde edilebilir. Set içerisinde pompa, filtre, uvc ünitesi ve tüm bağlantı parçaları vardır.

Pompa, filtre, uvc ünitesi ve bağlantı parçaları ile birlikte komple set.

Poolline Pond Filter Basic Eco 8000 - Süs Havuzu Ve Gölet Filtre Seti

Polline Pond Filter Basic Eco 8000 Süs Havuzu ve Filtre Seti, göletler ve süs havuzlarının tüm su filtreleme ihtiyacını karşılamak için üretilmiş,  tam takım portatif ve işlevsel bir su altı filtre setidir. Gölet ve süs havuzlarında filtreleme ihtiyaçlarını tek ürün ile karşılayan Pond Filter Basic Eco 8000,  Gölet ve havuzlarınızda oluşan birden çok atık ve hijyen sorununa tek başına optimum çözüm sunuyor. Gölet ve havuzlarınızın temizliği için doğru ekipman ve doğru kombinasyon araştırmaları ile saatler harcamanıza artık gerek kalmayacak.

 • Pond Filter Basic Eco 8000, su hacmi 8000 litreye kadar olan gölet ve havuzlarda kullanmak için idealdir.
 • Kurulumu kolaydır teknik bilgi gerektirmez. Kurulum için gerekli tüm elemanlar kutu içeriğinde mevcuttur. Ayrıca kutu içeriğindeki kitapçıkta bulunan adımları takip ederek hızlı ve pratik kurulum sağlayabilirsiniz.
 • Pond Filter Basic Eco 8000 filtre seti içerisinde tercih edilen havuz ve gölet pompası 8000 litrelik su hacmine sahip havuz ve göletler için oldukça yüksek güçte ve düşük enerji tüketimine sahiptir.
 • Temizliği kolay ve uzun vadeli kullanıma uygun kaliteli bir sünger filtre tercih edilmiştir.
 • Pond Filter Basic Eco 8000, kapağına monte edilen UVC ünitesi ile suyu tüm bakteri ve mikroplarla etkili biçimde savaşır. Gölet ve havuz suyunu yalnızca atıklardan değil bakterilerden de arındırarak, sudaki hijyen ve berraklık seviyesini en yüksek düzeyde tutar.
 • Pond Filter Basic Eco 8000, filtrelemede yalnızca sünger filtre ile yetinmez. Volkanik kayalar ve organik granüller kullanarak çok  aşamalı bir filtreleme sağlar. Bu granül ve taşların işlevi; kirler, kimyasal atıklar ve zararlı bakterileri fitrelerken suda bulunan yararlı bakterileri ayırır. Özellikle canlı bitki veya balık yetiştirilen gölet ve havuzlarda zararlı bakteriler ile yararlı bakterileri ayırt ederek filtreleme yapmak ve suyun oksijen seviyesini ideal oranda tutmak canlıların yaşamsal devamlılığını sağlama konusunda büyük önem taşır.
 • Dışarıdan maruz kalınan darbelere ve UV ışınlarının aşındırıcı etkilerine karşı dayanıklı hammaddeye sahip yüksek kaliteli bir üründür.
 • Pond Filter Basic Eco 8000, oldukça sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Çalışırken bahçe keyfinizi bozacak gürültü kirliliğine sebep olmaz. Çevre dostu bir üründür.
 • 4 mevsim farklı su sıcaklıklarında performansı düşmeden yüksek performans ile çalışmaya uygundur.
 • Pond Filter Basic Eco 8000, gövdesi, filtreleri ve diğer bağlantı elemanları kolay temizleme özelliğine sahiptir. Portatif bir ürün olması temizlik ve bakımı açısından kolaylık sağlar.
 • Yedek parça temini kolaydır. Bakım ve onarım hizmetlerine kolay ulaşım avantajı vardır.

Gölet ve süs havuzları ile estetik ve peyzajda ferah bir etki elde etmek için sahip olmak isteriz. Yeterli kapasitede ve doğru filtreleme yapılmadığında, amaca hizmet etmemelerin yanında bulundukları ortamlarda hijyenik ve estetik açıdan negatif etkiler bırakabiliyorlar. Gölet ve süs  havuzlarında hijyeni ve suyun berraklığını sağlamak için en önemli faktörler ideal su devinimi ve yeterli filtreleme sağlamaktır. Bunu, gölet veya havuzunuzun su litre hacmine göre doğru sistemi tercih ederek sağlayabilirsiniz. Sağlıklı filtreleme işlemi yapılmadığı zaman biriken atıklar, oluşan yosun, alg ve bakteriler, önüne geçilmezse ileri seviyelere geldiğinde gölet ve havuzların yapılarında kalıcı bozulmalara dahi yol açabilir. Pond Filter Basic Eco 8000 süs havuzu ve gölet filtre seti ile gölet ve havuzlarınızda ideal hijyen ve estetiği tek bir ürün ile en ekonomik ve zahmetsiz şekilde sağlayabilirsiniz.

 • Kullanım alanı : Max 8000 It Gölet
 • Filtre Kapasitesi : 25 It
 • Pompa Kapasitesi : 2200  It/h
 • Boyut : 39,5 x 29,5 cm x 39 cm

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri