Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Gölet ve Akarsu Setleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Lagoon 750 Gölet Ve Bahçe Doğal Süs Havuzu

Lagoon 750 Gölet Ve Bahçe Doğal Süs Havuzu

Poolline Lagoon gölet ve bahçe doğal süs havuzları kurulumu kolay olan süs havuzlarındandır. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasından dolayı temizliği de çok kolay yapılabilmektedir. Dayanıklı bir malzeme olan polietilenden yapıldığı için oldukça uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Sahip olduğu estetik form sayesinde kum, taş ve bitki gibi bahçelerde kullanılan dekorasyon malzemeleriyle birlikte peyzaj çalışmalarında doğal bir görünüm ortaya çıkarır. 750 litrelik hacmi ile küçük ölçekli gölet ve süs havuz  projeleri için uygundur.

Dayanıklı, kalın polietilen malzemeden imal edilen dekoratif doğal gölet ve süs havuzu haznesidir. Delinme, yırtılma, kırılma gibi mekanik etkilere ve korozyona, UV ışınlarına dayanımı çok yüksektir. Su sızdırmadan, güneş altında ve toprak içinde yıllarca ilk günkü formunda dayanır ve kullanılır. Diğer gölet ve süs havuzu yapım çözümlerine göre kurulumu da çok basittir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde temizlemesi kolaydır. Düz alt tasarımı pompaların ve filtrelerin kolayca yerleşmesini sağlar. Estetik formu sayesinde kum, taş ve bitkiler gibi bahçe dekorasyon malzemeleri beraber peyzaj projelerinizde doğal görünme sahip gölet ve süs havuzu yapmak için en ideal çözümdür. 750 litrelik hacmi ile küçük ölçekli gölet ve süs havuz  projeleri için uygundur.

Kapasite: 750 lt

Boyut: 160*202*5 cm

Yüzey Alanı: 2,75 m2


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri