Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Bahçe Dekor Figürler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Leylek Bahçe Aksesuarı

Poolline Leylek Bahçe Aksesuarı Poolline Leylek Bahçe Aksesuarı Poolline

88 cm yüksekliğinde çevre dostu kalın polyster plastikten imal edilmiş bahçe, süs havuzu ve gölet kenarı dekorasyon figürü. Su içinde kullanıldığında materyalin boyası suya dayanıklıdır ve suya dayanıklıdır ve suya zararlı kimyasal salmaz. Alerjen değildir. Gerçekçi görüntü kazandırlmış dekoratif bahçe, süs havuzu ve gölet içi ve kenarı süsüdür. Set içinde yere sabitleme çubuğu bulunmaktadır.

Poolline bahçe aksesuarlarıyla bahçelerinizi büyülü bir vahaya dönüştürebilirsiniz. Çevre dostu malzeme kullanılarak imal edilmiş olan Leylek formlu Poolline bahçe aksesuarıyla, dekoratif bahçelerde, süs havuzu ve göletlerde eğlenceli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Aksesuarda kullanılan her bir bileşen solmaya dayanıklı UV akrilikler kullanılarak boyanmıştır. Gerçekçi bir görünüme sahip olan leylek bahçe aksesuarı seti içerisinde yere sabitleme çubuğu da mevcuttur.

Özellikler:

· Yükseklik: 88 cm

· Malzeme: Kalın polyster plastik

· Boyama: Suya dayanıklıdır, suya zararlı kimyasal salınımı yapmaz.

· Alerjen değildir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri