Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Stone Süs Havuzu Seti

POOLLINE STONE SÜS HAVUZU SETİ

Poolline Stone Dekoratif Figürlü Süs Havuzu Seti korozyona, kimyasal aşınmalara, pasa ve kirece dayanıklı, temizlemesi kolay, hijyenik kalın polireçine (polyresin) malzemeden taş görünümünde üretilmiştir. Bu rustik görünümlü süs havuzu setinde sütunlara entegre edilmiş dört küçük kaptan oluşur.

Ürün İçeriği  

1 Adet Poolline Stone Dekoratif Figürlü Süs Havuzu Seti

Ürün Özellikleri

Marka                : Poolline

Malzeme            : Polireçine

Yükseklik           : 59,5 cm

Ürün Boyutları   : 33,5x 21,5 cm

Pompa Gücü     : 350 litre/saat

Elektrik İhtiyacı  : 5 Watt  230 VAC/50 Hz

Ürün Kullanımı

Kullanıma hazır olarak teslim edilen Poolline Stone Dekoratif Figürlü Süs Havuzu Seti çok hızlı bir şekilde monte edilerek kullanılabilir.

Kullanım İpuçları

Suyun berraklığını korumak, dekorasyon elemanlarının tıkanmasını ve alglerin çoğalmasını önlemek için su haznesinin temizliğine dikkat ediniz. Devir daim pompasının sünger filtresini belirli aralıklarla temizleyiniz.

Notlar

Set içeriğine dekoratif süs havuzu; pompa ve bağlantı parçaları dahildir.
Dilediğiniz yere rahatlıkla kurulabilmektedir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri