Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Inka 3'lü Granit Süs Havuzu Seti

Poolline Inka 3'lü Granit Süs Havuzu Seti

      Poolline Granit Seri Süs Havuzları ile, geçmişin esintilerini modern çağa uyarlayarak yeni nesil süs havuzu keyfini yaşatmaktadır. Kaynaktan fışkıran su çıkışına led ışıklar takarak eşsiz bir süs havuzunuz olacak. Bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda ya da istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Su taşların içinden kaynayıp çıkıyor gibi düşmektedir. Su çıkışlarına aydınlatma takılmaktadır.  Set içeriğine, 3 adet granit taş, çanak, kapak, fıskiyeler için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve fıskiye içinden yapılan led aydınlatma dahildir.

Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür.

Taş boyutları: 15 x15x20cm , 15x15x35cm, 15x15x50cm

Çanak kapasitesi : 90litre

Malzeme: Granit taş, plastik su çanağı

Pompa gücü: 1600 L/h

Elektrik İhtiyacı: 35 Watt 230 VAC/50 Hz


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri