Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline King Leon Aslan Başlı Süs Havuzu Seti

Poolline King Leon Aslan Başlı Süs Havuzu Seti Poolline King Leon Aslan Başlı Süs Havuzu Seti Poolline
Poolline King Lion Aslan Başlı Süs Havuzu Seti

Aslan figürü gücü ve onuru simgeler. Bu tasvirin başlangıcı, aslanların, Yunan mitolojisinde tanrılar için savaştığına inanılmasından kaynaklanmaktır. Mitolojiden gelen bu betimleme, aslan figürü şeklindeki heykellerin saray bahçelerinde, havuz kenarlarında ve bahçe yollarında mutlaka yer almasını sağlamıştır. Rönesans ile başlayan yüksek estetik kültürü ile daha da görkemli aslan figürü heykellerinin yapılması ve Avrupa’nın saray bahçelerinde de ilk tercih edilen heykel figürü olarak kullanılmalarını yaygınlaştırmıştır. Halen günümüzde de aslan figürü heykeller estetik anlayışın zirvesi olarak bahçeleri süslemeye devam etmektedir. Poolline King Leon Aslan Başlı Süs Havuzu Seti korozyona, kimyasal aşınmalara, pasa ve kirece dayanıklı kalın polireçine (polyresin) malzemeden kum taşı görünümünde üretilmiştir. Detaylı zarif tasarımı ve doğal taş görünümü ile bahçeniz ve yüzme havuz kenarları için harika bir süs havuzu setidir. Poolline King Leon Aslan Başlı Süs Havuzu su püskürtmelidir. Set içeriğine, fıskiye, fıskiye için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve su havuzu içinden yapılan Led aydınlatma dahildir.

Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür. Set içindeki Led ampuller haricinde tüm set 2 sene garantiye sahiptir. Led ampuller belirtilen saat sınırı kapsamında hizmet vermektedir.

Boyutlar: Yükseklik :52 cm, Genişlik: 38 cm, Derinlik: 45 cm

Malzeme: Polireçine (Polyresin)

Pompa gücü: 600 L/h

Elektrik İhtiyacı: 16 Watt 230 VAC/50 Hz

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri