Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Angel Şelale Seti

Poolline Angel Şelale Seti Poolline Angel Şelale Seti Poolline

Poolline Angel Şelale Setiyle bahçelerinize modernize edilmiş bir estetik dokunuş sağlayabilirsiniz. Suyun dinginlik veren sesi sayesinde huzurlu bir atmosfer içinde bulunabileceğiniz Poolline angel şelale setini bahçe duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca iç dizaynda da kullanılabilecek bir set olan Poolline şelale seti; iş merkezi girişi, cafe ve restoran duvarları gibi yerlere şık ve güzel bir görünüm kazandırır. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olacak şekilde tasarlanmış olan şelale seti kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Poolline Angel Şelale Seti, estetik ve modern tasarımı ve düşen su sesi ile huzur veren yaratıcı bir dekorasyon çözümüdür. Bahçe duvarlarınızdan şelale tipi akan su, hem görsel olarak size daimi huzur verirken hem gelen misafirlerinizi de derinden etkileyecektir. Angel şelale seti ilk olarak bahçe dekorasyonu çözümü olarak düşünülebileceği gibi, bina iç dizayn tasarımlarında da kullanılabilen çok yaratıcı, etkileyici bir çözümdür. Kafe ve restoran duvarları başta olmak üzere, tüm mekanların iç dekorasyonunda, apartman, iş merkezi girişi gibi bina içine girişlerde gelen misafirleri ilk karşılayan bulunduğu ortama tarz ve espri katan görsel bileşen olarak kullanılabilir.

Kurulduğu yerde, uzun yıllar, hiç sorunsuz olarak çalışması için tasarlanmıştır. Kurulumu basit, malzeme kalitesi yüksek, setin tüm parçalarında özellikle su ve elektrik bağlantılarında setin  kullanım ömrünü arttıracak, bakım saatini en aza indirecek zekice detaylar barındıran dekorasyon şelale setidir.

Hava pompalama miktarı: 3900 litre/saat

Hortum uzunluğu: 2 metre

Su kapasitesi: 65 litre


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri