Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Yüzen Fıskiye Setleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Kare Tip Havuz Üzeri Montajsız Fıskiye Seti

Kare Tip Havuz Üzeri Fıskiye Seti Kare Tip Havuz Üzeri Fıskiye Seti Poolline

Poolline Kare Tip Havuz Üzeri Montajsız Fıskiye Seti

Kare tip havuz üzeri montajsız fıskiye seti, bir havuz üzerine kurulabilen ve suyun farklı şekillerde püskürtülmesini sağlayan bir su oyunu sistemidir. Genellikle çocukların ve yetişkinlerin havuzda eğlenmesi için kullanılır. Kare tip havuz üzeri montajsız fıskiye setleri, tipik olarak birkaç farklı fıskiye başlığı, su pompası ve su akışını kontrol etmek için bir kontrol paneli veya anahtar içerir. Bu setler, havuzun kenarına veya üzerine kolayca monte edilebilir ve genellikle kullanımı basit ve hızlıdır.

Fıskiye başlıkları, suyu farklı şekillerde püskürtmek için tasarlanmış çeşitli şekillerde olabilir. Örneğin, suyu yüksek bir sütun şeklinde püskürtmek, suyu daireler veya yaylar oluşturacak şekilde yaymak veya suyu havaya doğru fırlatmak gibi seçenekler sunabilir. Bu, havuzda farklı su efektleri yaratmanızı sağlar. Montajsız bir sistem olduğu için, genellikle profesyonel bir kurulum gerektirmez. Havuz kenarına veya üzerine yerleştirildiğinde, su kaynağına bağlanabilir ve kontrol paneli veya anahtar aracılığıyla fıskiye başlıklarının çalışmasını kontrol edebilirsiniz.

Kare tip havuz üzeri montajsız fıskiye setleri, havuzunuzun estetiğini ve eğlencesini artırmak için harika bir seçenek olabilir. Ancak, satın almadan önce havuzunuzun boyutlarına, su akışına ve diğer teknik gereksinimlere dikkat etmeniz önemlidir. Ayrıca, güvenlik ve kullanım talimatlarına uymanız da önemlidir. Bu tip fıskiye setlerini çeşitli havuz ekipmanı satan mağazalarda veya çevrimiçi satış platformlarında bulabilirsiniz. Satın almadan önce ürün özelliklerini ve müşteri yorumlarını kontrol etmek de faydalı olabilir.Süs havuzlarında, yüzme havuzlarında ve göletlerde eğlenceli ve hoş bir görünüme sahip bir fıskiyeyle, estetik görünüme sahip bir ortam yaratabilirsiniz. Poolline'nin kare tip havuz üzeri fıskiye seti montaja ihtiyaç duymayan bir settir. Suyun basıncına göre suyu 1,5 metreye kadar yukarı atabilir.

Özellikleri

· Yüzer tip sert plastikten imal edilmiştir.

· Oksitlenmeye ve klora dayanıklıdır.

· Ters dönmez, tıkanmaz.

· Hortum, bağlantı parçaları ve fıskiye kapağı ile beraber gelmektedir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri