Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Skimmerlar
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Poolline Kısa Kare Skimmer

Poolline Kısa Kare Skimmer Poolline Kısa Kare Skimmer Poolline

Skımmer yüzme havuzları ve göletlerde yapılan temizlik ekipmanlarından biridir. Yaprak, bitki, böcek, kir, güne kremi ve yağı gibi kalıntıların su dibine batmadan önce toplanmasını sağlayan bir kepçe türü olan skimmer kullanımı kolay bir temizlik ürünüdür. Bir skimmer iyi konumlandırılırsa yüzeyinin 500 m² temiz tutar. Skimmer'in topladığı kalıntılar birikme yaparsa pompaya ek yük bindirir. Buna engel olmak için skimmer sepetinin günlük olarak temizlenmesi gerekir.

Yüzme havuzlarında havuzun dibine batmadan önce yaprakları, çiçekleri, kiri, dalları, ölü böcekleri, kıl, yağ, güneş kremi ve yüzen diğer atıkları yakalayan kepçelere skimmer denir.

Yüzey skimmer'larının üst tarafında çıkıntı yapan boğazlı bir tanka sahiptir. Suyun kayma eylemi, skimmer'e giren su miktarını düzenleyen savak tarafından gerçekleştirilir. Sadece ince bir su tabakasının dökülmesine izin verdiği için su yüzeyden hızla çekilir ve havuz yüzeyinin büyük bir kısmı temiz kalır.

Poolline Kısa Kare Skimmer UV'ye karşı dayanıklı ABS'den mamul, debis düzenleyici ABS kapaklar mevcuttur. Ürün kıl tutucu sepeti ile birlikte gelmektedir.

Bu kategoriden diğerleri: « Poolline Geniş Ağızlı Duvar Skimmeri