Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Skimmerlar
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Kısa Kare Skimmer

Poolline Kısa Kare Skimmer Poolline Kısa Kare Skimmer Poolline

Skımmer yüzme havuzları ve göletlerde yapılan temizlik ekipmanlarından biridir. Yaprak, bitki, böcek, kir, güne kremi ve yağı gibi kalıntıların su dibine batmadan önce toplanmasını sağlayan bir kepçe türü olan skimmer kullanımı kolay bir temizlik ürünüdür. Bir skimmer iyi konumlandırılırsa yüzeyinin 500 m² temiz tutar. Skimmer'in topladığı kalıntılar birikme yaparsa pompaya ek yük bindirir. Buna engel olmak için skimmer sepetinin günlük olarak temizlenmesi gerekir.

Yüzme havuzlarında havuzun dibine batmadan önce yaprakları, çiçekleri, kiri, dalları, ölü böcekleri, kıl, yağ, güneş kremi ve yüzen diğer atıkları yakalayan kepçelere skimmer denir.

Yüzey skimmer'larının üst tarafında çıkıntı yapan boğazlı bir tanka sahiptir. Suyun kayma eylemi, skimmer'e giren su miktarını düzenleyen savak tarafından gerçekleştirilir. Sadece ince bir su tabakasının dökülmesine izin verdiği için su yüzeyden hızla çekilir ve havuz yüzeyinin büyük bir kısmı temiz kalır.

Poolline Kısa Kare Skimmer UV'ye karşı dayanıklı ABS'den mamul, debis düzenleyici ABS kapaklar mevcuttur. Ürün kıl tutucu sepeti ile birlikte gelmektedir.

Bu kategoriden diğerleri: « Poolline Geniş Ağızlı Duvar Skimmeri

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri