Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz ve Spa Termometreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Jumbo Float Havuz Termometresi

Poolline Jumbo Float Havuz Termometresi Poolline Jumbo Float Havuz Termometresi Poolline

Havuza girmeden önce herkes havuz sıcaklığının ideal seviyelerde olmasını ister. Mükkemmel bir yüzme deneyimi için havuz suyu sıcaklığı çok önemlidir. Bu noktada da devreye Poolline Jumbo Float havuz termometresi girmektedir.

Suyunuzun sıcaklığını doğru bir şekilde ölçmenize yardımcı olan ve son derece kullanışlı bir araç olan Poolline Jumbo Float havuz termometresi, kullanım kolaylığı ile de pek çok kişi tarafından sevilmektedir.

Sektör içerisinde herkes tarafından bilinen ve yakından takip edilen Poolline markası, havuz ekipmanlarındaki başarısı ile tercih edilmektedir. Sizler de markamıza ait olan Jumbo Float havuz termometresi ile suyunuzun sıcaklığını dilediğiniz seviyeye getirebilir, keyfini çıkarabilirsiniz!

Havuz Suyu Sıcaklığını Kontrol Eder

Poolline Jumbo Float Havuz Termometresinin en önemli özelliğinin havuz suyunun doğru sıcaklığını ölçmek olduğunu söyleyebiliriz. Suyun sıcaklığını dilediğiniz seviyeye getirerek, su içerisinde sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun sıcaklık ölçümü sınan Jumbo Float Havuz Termometresi, dışarıdan gelebilecek sert darbelere karşı başarılı ve dayanıklı bir şekilde üretilmiştir.

Sadece havuzlar için değil, aynı zamanda göllerde, göletlerde ve büyük akvaryumlarda suyun sıcaklığını anında ölçmeniz için de kullanabilirsiniz. Yüzde 100 doğru sonuç veren ve hatasız sizi sonuca götüren bu ürün, dayanıklı malzemelerden üretilmesi sebebi ile uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

Dayanıklı Tasarımı

Yüzer tip termometrenin kullanımı da son derece pratiktir. Termometreyi havuzun içerisine bıraktığınız takdirde cihaz suyun sıcaklığını kayıt altına almaya başlayacaktır. Büyük boyutu sayesinde suyun içerisinde de görünebilen Poolline Jumbo Float Havuz Termometresi dizaynı ve tasarımı ile de pek çok kişi tarafından beğeniliyor.

 Havuz termometreleri, havuzun suyunun sıcaklığını tam olarak bilerek girmek isteyebilirsiniz! Bu şekilde ani soğuk çarpmalarının da önüne geçmiş olacaksınız! Yüksek sıcak havalarda suyun sıcaklığını bilmeniz çok gerekli olmayabilir. Ancak kış ve ara bahar mevsimlerinde hasta olmamak için öncelikle suyun sıcaklığını bilmeli ve ona göre bir giriş yapmalısınız. Bu şekilde enerjiden ve maliyetten de tasarruf yapabilirsiniz.

Poolline Jumbo Float Havuz Termometresi ile suyunuzun sıcaklığını dilediğiniz seviyede yakalayın!


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri