Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Filtreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

D.650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber

D.650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber D.650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber Poolline

D.650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber

  • Uzun ömürlü ve dayanma gücü yüksek.
  • Alt ve üst parçası ayrı olarak üretilmiş ve sıcak ısı kaynağı ile kaynaklanmıştır.
  • İç kolektörleri ve difüzörü PVC'den üretilmiştir.
  • Basınç göstergesi, hava alma sistemi ve tabandan filtrenin iç suyunu boşaltma tapası ile birliktedir.
  • Altı yollu vanası, filtrasyon, ters yıkama, durulama, boşaltma, devre dışı ve kapalı konumlarda kullanılabilir.
  • Maksimum çalışma basıncı 2,5 kg/cm² dir.
  • Test basıncı 3,5 kg/cm² dir.

KUM FİLTRELERİ

Model no:

650

Filtrasyon alanı (m²):

0.33

Debi (m³/h):

16.5

Toplam kum (kg):

160

Bağlantı çapı (mm):

50

Çalışma basıncı:

0.5 - 1.50 kg/cm²

Test basıncı:

3.5 kg/cm²

Kum kalınlığı:

0.4 - 0.8 mm

Filtrasyon hızı:

50 m³/h/m²

Azami çalışma sıcaklığı 43°C

Havuz bakımında suyun sürekli olarak temiz ve berrak kalmasını sağlamak için etkin bir filtreleme sistemi gereklidir. D-650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber, bu ihtiyaca mükemmel bir çözüm sunar. Hem profesyonel havuz bakımcıları hem de evinde havuz bulunanlar için ideal olan bu kum filtresi, havuz suyunun kalitesini korur ve iyileştirir.

Havuz suyunun kalitesini yüksek tutmak, havuzunuzun canlı ve sağlıklı kalmasını sağlar. D-650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber, suyunuzu hassas bir şekilde filtreler ve yabancı maddeleri, kirleri ve bakterileri temizler. Bu ürün, havuzunuzun suyunun en iyi durumda kalmasını sağlar.

Havuz bakımında su filtrelemesi artık etkin ve kolay! D-650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber, kullanımı kolay ve etkili bir çözüm sunar.

Poolline ile Havuz Bakımında Etkin Filtreleme

D-650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber, havuz suyunu etkin bir şekilde filtreler. Bu ürün, suyunuzu kirlerden, bakterilerden ve yabancı maddelerden temizler, böylece suyunuzun temiz ve berrak kalmasını sağlar. Etkin bir filtreleme, havuzunuzun su kalitesini korumanın en önemli yollarından biridir.

Kullanım Kolaylığı

Bu ürün, kullanım kolaylığı ile öne çıkar. D-650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber, filtreleme işlemini rahatlıkla yapmanızı ve kontrol etmenizi sağlar. Bu kullanıcı dostu tasarım, havuz bakımını kolay ve etkili bir süreç haline getirir.

Bu ürün aynı zamanda yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, uzun ömürlü ve güvenilir bir performans sağlar. Üstün kalite ve dayanıklılık, havuz bakımında mükemmellik ve güvenilirliği bir arada sunar.

Sağlıklı ve Kristal Berraklığında Havuz Suyu

Havuz suyunun temiz ve berrak olması, hem havuzunuzun görünümünü iyileştirir hem de havuzunuzda yüzenler için daha güvenli ve keyifli bir deneyim sağlar. Sağlıklı ve kristal berraklığında havuz suyu, Poolline ile artık bir adım ötenizde!

Etkin ve Kolay Bakım

D-650 Poolline Kum Filtresi Altıyollu ile Beraber, etkin ve kolay bir bakım sunar. Bu ürün, havuz bakımında zaman ve emek tasarrufu sağlar. Artık, havuz bakımında su filtrelemesi, Poolline ile etkin ve kolay bir süreç haline gelir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri