Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Gizli Su Perdesi Şelale Sistemleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sheer Descent 316 K Gizli Su Perdesi 100 cm

Sheer Descent 316 K Gizli Su Perdesi 100 Cm Sheer Descent 316 K Gizli Su Perdesi 100 Cm Poolline

Yaz denilince eminiz ki sizlerin de aklına havuz gelecektir! Havuzlar, yazın tadını çıkarmak ve serinlemek için harika bir yerlerdir! Ama var olan havuzlarınız Poolline Su Perdeleri ve Şaleleri sayesinde daha özel ve konforlu bir hale getirebilirsiniz. Görsel açıdan da son derece etkileyici ve işlevsel tasarımları ile sizler için özel olarak sunulan Poolline ürünleri, havuzlarınızı resmen baştan aşağıya yaratacak!

Paslanmaz Çelik Dayanıklılığı

Firmamızın ürettiği su perde ve şelale ürünleri son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Ürünlerin bu kadar kaliteli ve uzun ömürlü olmalarının en temel sebebi olarak da paslanmaz çelik olduğunu söyleyebiliriz. Havuzundaki bu ekipmanların kaliteli malzemelerden üretiliyor olması, havuzlarınızın uzun yıllarca kaliteli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler ürünlerden yüzde 100 verim almanızı sağlar.

Sitemiz üzerinden inceleme yaptığınız zaman havuzunuzun ve çevresinin tasarımına mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak bir model bulabileceğinizin altını çizmek istiyoruz. Poolline Su Perdeleri ve Şelaleleri, sektör içerisinde bilinen ve çok sayıda kişi tarafından tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Sizler için özel olarak üretilen Poolline ürünleri, havuzunuzun genel ambiyansına uygun bir estetik sunduğunun altını çizmek istiyoruz.

Farklı Ürün Çeşitliliği

Poolline, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun üç farklı su perdesi modeli sunar. Bu modeller, havuzunuzun betonarme inşaat aşamasında yalnızca şelale kısmını satın almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, şelale pompa grubu ve mekanik, elektronik aksam dahil olmak üzere iki set halinde sunulur. Bu, ürünün kolayca kurulmasını ve kullanılmasını sağlar. Sitemiz üzerinden inceleme yaptığınızda farklı ürün çeşitliliğimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tamamlayıcı Parçalarla İlerleyin

Su perdesi ve şelaleleri ürünlerinden kullanırken, ek parçalarını da sipariş edebilirsiniz. Güçlü pompa ile birlikte farklı parçalarının da sunulduğu Poolline Su Perdeleri ve Şelaleleri havuz deneyiminizi daha da özel hale getirecektir.

Poolline Su Perdeleri ve Şelaleleri, havuzlarınıza görsel bir şölen ve işlevsellik sunar. Havuzun keyfini çıkarmak ve tadına doymak isteyen herkesin mutlaka tercih etmesi gereken bu ürünleri yakından incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri