Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Dozaj Pompaları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Nano Dozaj Pompası 5 Lt/5 Bar

  • Üzerinde bulunan potansiyometre ile strok hızı ayarlanabilen analog dozaj pompası.
  • Dikey monte edilen tasarımı ve askı aparatı sayesinde kolay ve esnek kurulum-kullanım.
  • Aşındırıcı kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık sağlayan tamamı plastik gövde ve elektronik devre ile kontrol edilen elektromıknatıs, uzun ömürlü teflon (PTFE) diyafram.
  • Seramik bilyeli tasarımı sayesinde daha az bakım.
  • Basma ve emme aksesuarları ile birlikte.

Poolline Nano Dozaj Pompası 5 Lt/5 Bar

Nano dozaj pompaları, hassas ve küçük hacimli sıvıların kontrol edilerek dozlanması için kullanılan bir tür pompadır. Genellikle laboratuvar ortamlarında ve endüstriyel uygulamalarda kullanılırlar. "Nano Dozaj Pompası 5 Lt/5 Bar" ifadesi, 5 litre hacimdeki sıvıyı maksimum 5 bar basınçla pompalayabilen bir nano dozaj pompasını tanımlamaktadır. Ancak, bu tanım spesifik bir ürün veya modelle ilgili detaylar sağlamamaktadır. Eğer belirli bir ürünle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, ilgili üretici veya satıcıya başvurmanız önerilir.

Nano Dozaj Pompası 5 Lt/5 Bar ifadesi, bir nano dozaj pompasının belirli teknik özelliklerini ifade etmektedir. Bu özellikler aşağıdaki şekilde açıklanabilir:

  • Hacim: 5 litre (L), pompa tarafından taşınabilen sıvı miktarını ifade eder. Bu, pompanın bir seferde 5 litre sıvı taşıyabileceği anlamına gelir.
  • Basınç: 5 bar, pompanın sıvıyı pompa çıkışına doğru itmek için üretebileceği maksimum basınç seviyesini ifade eder. Bar, basınç birimi olarak kullanılır ve 1 bar yaklaşık olarak atmosfer basıncına eşittir.

Dozaj Pompası

Dozaj pompası, sıvı veya gazların belirli bir doz veya hacimde, hassas ve kontrol edilebilir bir şekilde dağıtılmasını sağlayan bir pompadır. Dozaj pompaları, endüstriyel uygulamalarda sıvı kimyasalların, ilaçların, katkı maddelerinin ve diğer malzemelerin doğru miktarda eklenmesi veya enjekte edilmesi için kullanılır.

Dozaj pompaları genellikle bir motor, bir pompa mekanizması ve bir kontrol ünitesinden oluşur. Pompa mekanizması, sıvıyı veya gazı emer ve belirli bir dozajda dışarı verir. Kontrol ünitesi, pompanın çalışma hızını, basıncını ve dozaj miktarını ayarlamak için kullanılır. Bu şekilde, kullanıcılar istedikleri miktarda maddeyi doğru ve hassas bir şekilde dağıtabilirler.

Dozaj pompaları, su arıtma tesislerinde, kimya endüstrisinde, gıda ve içecek sektöründe, ilaç üretiminde, otomotiv endüstrisinde ve birçok başka alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu pompalar, proseslerin doğruluğunu ve verimliliğini artırmak için önemli bir rol oynar ve istenilen sonuçları elde etmek için kritik bir bileşendir.

Dozaj pompaları, su arıtma, kimya, ilaç, gıda ve içecek, otomotiv ve daha birçok sektörde yaygın olarak kullanılır. Hassas dozajlama işlemleri gerektiren herhangi bir uygulamada, dozaj pompaları kullanılarak verimlilik, doğruluk ve kalite artırılabilir.

ELEKTRO MANYETİK DOZAJ POMPALARI

Model no:

Poolline-A 5L/5B

Açıklama:

5 Lt/5 Bar analog dozaj pompası


TEKNİK ÖZELLİKLER

Besleme:

AC 230V 50-60Hz

Emiş hattı max. yükseklik:

1,5 mt

Basma hattı max. Mesafe:

4 mt

Gövde:

IP 54

Çalışma ortam ısısı:

0-50 °C

Kimyasal ısısı:

0-45 °C

Ağırlık:

1,7 Kg

Bu kategoriden diğerleri: « Poolline Nano Dozaj Pompası 2 Lt/10 Bar

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri