Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Dozaj Pompaları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Nano Dozaj Pompası 2 Lt/10 Bar

Poolline bu sefer de Nano Dozaj Pompası ürünü ile karşınızda! Havuz için son derece önemli olan analog dozaj pompaları sizlere Poolline farkı ile sunulmaktadır! Analog dozaj pompaları, kimyasal maddelerin hassas bir şekilde dozajlanması için kullanılan önemli bir ekipman olarak da tanımlanabilir. Bu pompalar, sadece havuzlar için değil, aynı zamanda başta endüstriye ve laboratuvar olmak üzere havuz ve su arıtma tesisleri gibi birçok farklı uygulama alanında yaygın olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Nano Dozaj Pompası Avantajları

Eğer sizler de Poolline Nano Dozaj Pompası ürününü tercih etmek istiyorsanız, eminiz ki bu ürünün özelliklerini ve avantajlarını öğrenmek istiyorsunuzdur! İşte bu pompaların bazı önemli özellikleri ve avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  1. Kolay Kurulum ve Pratik Kullanımı: Bu ürünümüzün hem kullanımının hem de kurulumunun çok kolay olduğunu söylememiz gerekiyor! İsterseniz, dikey monte edilen tasarımı ve askı aparatı sayesinde kolayca kurabilir, anında da kullanıma başlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bu ürünümüz, kullanıcılarına büyük bir esneklik sağlamaktadır. Çünkü bu pompaları farklı uygulama alanlarına rahatlıkla entegre edebilirsiniz.
  2. Hassas Çalışma: Bu pompalar, üzerlerinde bulunan potansiyometre ile strok hızının ayarlanabilir olması nedeniyle hassas dozajlama işlemleri için özellikle tercih edilmektedir. Kimyasal maddelerin doğru miktarlarda dozajlanmasını sağlar. Bu özellik de aslında, birçok endüstriyel işlem için hayati bir öneme sahip olduğunu vurgulamamız gerekiyor!
  3. Dayanıklı Ürün: Analog dozaj pompaları, sadece çevreye değil, aynı zamanda aşındırıcı kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık sunmaktadır. Tamamı plastik gövdeye sahip olan bu pompalar, elektromıknatıs ile kontrol edilen uzun ömürlü teflon sayesinde aşındırıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.
  4. Kolay Bakım: Bu pompaların en sık tercih edilmesinin en temel sebepleri arasında kolay bakımının olmasıdır. Seramik bilyeli tasarımı sayesinde, daha az bakım gerektirir. Bu da özellikle kullanıcılar için düşük maliyet sunmaktadır!
  5. Basma ve Emme Aksesuarları: Analog dozaj pompaları, basma ve emme aksesuarları ile birlikte gelir. Bu aksesuarlar, kimyasal maddenin güvenli bir şekilde alınmasını ve pompalanmasını sağlar.
Bu kategoriden diğerleri: Poolline Nano Dozaj Pompası 5 Lt/5 Bar »

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri