Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Spa, Sauna ve Türk Hamamı Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sauna Kovası ve Sauna Kepçesi

Sauna Kovası ve Sauna Kepçesi Sauna Kovası ve Sauna Kepçesi

Toksinlerimizden arınmak ve rahatlamak için sık sık kullandığımız saunaların vazgeçilmez aksesuarları vardır. Otellerde ve spor salonlarında bulunan sauna odalarının içerisindeki sıcaklığı ve nemi doğru orantıda tutmak amaçlı kullanılan sauna taşları ve %100 yanmaz özellikteki sauna kovası ve sauna kepçesi ürünleri bu aksesuarlardan bazılarıdır.  Sauna kovası ve sauna kepçesi ahşap, oksitli bakır, krom olmak üzere 3 çeşit ham malzemeden üretilmektedir. Sauna ortamındaki sıcaklığı arttıran, ahşap sauna kovasının içinde bulunan sıcak volkanik taşlardır. Kabin içerisinde sıcaklığın artması, nem oranını ciddi anlamda düşürerek, saunanın amacına ulaşmasını sağlar. Volkanik taşla dolu sauna kovasının içerisine, sauna kepçesi yardımıyla biraz su ilave edilir ve çıkan buharın etkisi, ortamdaki sıcaklığın dengelenmesini sağlar. Şiddetini, su dökerek azaltabilir ya da sadece kova içerisindeki sıcak taşların verdiği kuru buharla daha da arttırabilirsiniz. Sauna kovalarımızın temizliği oldukça kolay ve zahmetsizdir. Sauna içerisinde hoş ve ferah bir koku isteyen müşterilerimiz için, özel sauna esanslarımız mevcuttur. Su ile birlikte bu esanstan bir kaç damla ekleyerek, sıcak su buharını hoş bir koku ile taçlandırabilirsiniz.

Sauna Kovasi ve Sauna Kepcesi

Sauna Malzemeleri Online Satış

Sauna kovası ve sauna kepçesi ihtiyaçlarınız için çeşitli özelliklerde ürün seçeneklerine Poolline.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Poollinemarkası kalitesiyle sauna için gereken tüm malzemeleri kapınıza kadar ulaştırmaktayız. Online satış seçeneğine tıkladığınızda, tüm modellerimiz en uygun fiyat ve kalite garantisi ile beğeninize sunulmaktadır. Kredi kartına peşin ya da taksitle ve kapıda ödeme seçenekleri ile siparişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri