Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Spa, Sauna ve Türk Hamamı Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Ledline Sauna Aydınlatma

Ledline Sauna Aydınlatma Ledline Sauna Aydınlatma

İnsanların tarihi geçmişten bu yana sauna alışkanlıklarını hayatları boyunca sürdürdüklerine şahit oluyoruz. Bu kapsamda sauna alışkanlığının devam etmesi için yerleşim yerlerinde veya şahsi olarak kişiler veya işletmeler sauna modellerini planlayarak hayata geçiriyorlar. Sauna vücutta bulunan toksinli maddeleri dışarıya atmalarına yardımcı olduğundan dolayı birçok insan tarafından tercih edilen bir eylemdir. Elbette bu sauna modellerinin alınması veya kurulması sırasında çeşitli mecralarda yardım alınması gerekir. Bu kapsamda ledline sauna aydınlatma aparatlarını www.poolline.com.tr adresinden kolaylıkla temin edilebilir. 

Ledline Sauna Aydinlatm

Sauna Parçaları

Sauna çeşitli parçalardan oluşur. Bu parçaların bir noktada toparlanması ile sauna elde edilir. Bu parçaların en önemli aksamlarından birisi de aydınlatmadır. Bu açıdan insanlar veya işletmeler ledline sauna aydınlatma parçalarının teminini www.poolline.com.tr adresinden her türlü aydınlatma aparatları alınabilir.

Aydınlatmanın Önemi

Sauna içerisinde yüksek oranlı buhar olmasından dolayı aydınlatmada meydana gelebilecek sorunlar daha öncesinden tespit edilerek çözülmesi gerekir. Bu kapsamda tedbir açısından son derece önemli olan aydınlatma aksamları en baştan temin edilerek o şekilde saunalar hazırlanmalıdır. Aydınlatmada ledline sauna aydınlatma modelleri kendi içerisinde çeşitleri aksamları bir arada tutar. Aksamların satın alınmasında büyük bir kolaylık sunan ve satın alınan her türlü ürünü ücretsiz bir şekilde kargo yolu ile göndermesi ile ön plana çıkan www.poolline.com.tr adresinden ürünler alınabilir. Alınması sonrasında ise kolay ve hızlı bir şekilde parçalar ve aydınlatma ürünleri temin edilebilir.

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri