Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Havuz Temizliğinde Havuz Fırçaları

 

Söz konusu toplu kullanıma açık havuzlar olduğunda temizlik en önemli unsurdur. Mikropların ve hastalıkların bulaşmaması için ortak kullanım alanlarında sürekli temizlik işlemi yapılmalıdır. Ayrıca dezenfekte işleminin de yapılması gerekliliği vardır. Poolline markası Türkiye'de havuz ekipmanları sektöründe ilerleyen firmalardan biridir. Havuz temizliği ve dezenfeksiyonu için ihtiyacınız olan havuz ekipmanları poolline.com.tr'de sizi bekliyor.  Havuz yüzey ve zemin temizliğinde olmazsa olmaz ekipman havuz fırçaları pek çok çeşidiyle ve Poolline kalitesiyle hizmetinize sunulmuştur. Havuz temizliğinde kullanılan ve çok amaçlı fırçaların satışının gerçekleştirildiği siteden ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz. Havuz fırçaları havuz içinde oluşan alglerin ve kir tabakalarının temizlenebilmesi amacıyla özel olarak üretilmiş sert kıllı ürünlerdir. Düzenli olarak temizlenen ve dezenfekte edilen havuzlar için kaliteli havuz fırçası edinmek insan sağlığının korunması yönünde atılan en önemli adımlardandır.

Havuz Fırçası Çeşitleri ve Fırçaların Özellikleri

Havuz fırçaları kullanım alanlarına göre çeşitli boyutlarda ve şekillerde üretilmektedir. Kimi fırçalar sert plastik kıllı iken kimileri de alüminyum sert kıllı olmaktadır. Poolline her ihtiyaca yönelik fırçayı envanterinde bulunduran bir firmadır. Firmanın çeşitleri arasında bulunan havuz fırçaları şunlardır:

-Poolline Metal Destekli ve Kavisli Tip Havuz Fırçası

-Poolline çelik telli havuz fırçası 25cm ya da 10''

-Poolline Desing-O Özel Tip 45 cm ya da 18'' Kavisli Havuz Fırçası

-Poolline Yuvarlak Tip yani evolution corner köşe fırçası

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri