Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Paslanmaz Su Perde Şelale Sistemleri

Yaz sıcaklarının başlaması sebebiyle serinleme ihtiyacı bir hayli artmış durumdadır. Serinleme deyince akla gelebilecek ilk alternatif deniz ve havuzdur. Tatil planları için tercih edilen mekânlarda öncelikle göze hitap edecek yerler tercih edilir. Bulunduğunuz otelin görsel zenginliğini sağlayacak paslanmaz su perde şelale sistemleri otel havuzunda ya da kendinize ait mülk bahçesinde ayrı bir göz zevki yaşatacaktır. 

Su Şelalelerinin Görevi Nedir?

Paslanmaz su perde şelale sistemleri görsel şöleni yaşatmasının yanı sıra suyun devir daim hızını arttırarak havuz suyunun pas tutmasını engeller, durgun suya hareket katar ve suda oluşabilecek yeşillenmeleri engeller.

Su Şelaleleri Nereden Satın Alınır?

Bu ürünlerin suda kullanılmasından dolayı paslanmaz özellikli olunmasına dikkat edilmelidir. Su şelalelerinin 3 tarzda farklı modeli yer almaktadır. Bunlar fıskiyeler şelale, mekanik olarak üretilmiş pompa grubu şelale ve elektronik aksamlı olmak şartıyla çeşitlere ayrılır. Bu ürünleri rahatlıkla temin edebileceğiniz www.poolline.com.tr adresinden ürünleri güven içerisinde satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Ürünler AISI 316 paslanmaz çelik olarak üretimi gerçekleştirilmiştir. Paslanmaz su perde şelale sistemleri bütün havuzlarda kullanılma imkânına sahiptir. Ürünlerin diğer ana parçaları ve sistemin çalışmasını sağlayacak vanaları, açma kapama yapılabilecek elektronik panosunun da ayrı olarak temin edilmesi halinde istediğiniz zaman su şelalesini diğer sistemden bağımsız olarak değiştirme imkânına sahip olmuş olursunuz. Havuzunuzun güvenliği ve güzelliği için bütün gerekli malzemeleri www.poolline.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.