Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Bahçe Ekipmanları ve Süs Havuzu Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

İç ve Dış Mekan Bitki Bakım Hizmetleri

Evinizde veya iş yerinizde yeşillik kavramının tadını çıkarır ancak onunla birlikte gelen bakımdan hoşlanmıyorsanız, bitki bakım programımız sizi kapsamış demektir. Tecrübeli tesis teknisyenlerimiz ile hem iç hem de dış mekan bitki bakımı sunuyoruz.

Bir firma ile anlaştığınızda tesis bakım hizmetleri şunları içerir:

Sulama: Bitki bakımında insanlar bitkilerinize yeterince su vermeyi düşünür. Ancak, aşırı sulanmadan kaçınmak neredeyse unutulur. Her şey denge ile ilgilidir. Ancak bu denge bitkiler arasında farklılık gösterir. Tesis teknisyenleri, tesisinizin her bir bitkinin ihtiyaç duyduğu su miktarını anlar. Bu nedenle bitkilerin çürümesi ve matlaşması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Gübreleme: Her tür bitkinin de kendine ait beslenme ihtiyacı vardır. Bunları periyodik olarak veya düzenli olarak sağlamak gerekebilir. Hangi bitkilerin bu ekstra gübreye ihtiyaç duyduğunu ve ne sıklıkla alacağınızı bilmenizi sağlayabilir.

Temizleme: Birkaç başıboş yapraklı iç mekan bitkileriniz veya yabancı otlara eğilimli bir dış mekan bahçeniz olsun, yeşil alanlarınızı temiz ve düzenli hale getirebilir. Bitkilerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için ayıklama, yaprak temizleme, malçlama ve budama gibi hizmetler vardır.

Böcek ve Hastalık Kontrolü: Hem iç hem de dış mekan bitkileri zararlılara ve hastalıklara karşı savunmasız olabilir. Dış mekan peyzajları böcek ve diğer zararlıların oluşturduğu risklere sahipken, iç mekan bitkileri kök çürüklüğü, küf veya başka bir ev bitkisi hastalığına yakalanabilir. Bitkileriniz kontrol altındayken, bitki teknisyenleri sorunu teşhis edebilir ve tekrar olmasını önleyebilir.

Ic ve Dis Mekan Bitki Bakim Hizmetleri


Değiştirmeler: Bakım sözleşmeleri uyarınca, ölen ya da solan bitkileri değiştirilmelidir. Sözleşme imzalanan firma, bir tesis iyileşmediğinde, misafirlerinizi veya müşterilerinizi fark etmemesi için yenisini getirebilir.
Acil Durumlar: Doğal afetler ağaçlarınız, çalılarınız, çiçekleriniz ve diğer bitkilerde ciddi bir miktar zarar yapabilir. Devrilmiş bir ağacınız, kök çürüklüğü riski veya dağınık bir bahçeniz olsun, bölgenizi yeniden düzenlemek için anlaşmalı olduğunuz firmanın tesis teknisyen gönderebilmelidir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri