Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Bahçe Ekipmanları ve Süs Havuzu Blogu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Bahçeniz İçin Dekor Figürler

Bahçe düzenlemesi özenerek ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. Bahçe düzen ve peyzajı için özel vakit ayırmak gerekir. Ağaçlandırma işlemleri, çiçeklenecek bölümler, yürüyüş yolları, oturma bölümü her biri planlanarak ayrılmalıdır. Plan yaparken ve yerleşim ayarlanırken hem fonksiyonlu olmasına hem de göze hoş görünmesine dikkat etmek gerekir.  Yerleşim şekli bahçeyi en üst düzeyde kullanıma uygun olmalıdır, aynı zamanda güzel görünmesi de önemli bir noktadır. Bahçe düzenlemesi yapılırken çim ekilebilir, süs havuzları yapılabilir ve bahçe dekor figürler ile dekoratif taşlar ile süslemeler yapılabilir. Dekoratif taşlarla sınırlar çizerken dekor figürleri ayırdığınız bölümlerde süsleme amacıyla değerlendirebilirsiniz.

Bahceniz Icin Dekor Figurler

Bahçe Süslemesi İçin Neler Yapılabilir?

Bahçe dekor figürler bahçe süsleme amacı için kullanabileceğiniz figürlerdir. Ördek figürleri, flamingo figürleri, renkli su nilüferleri ile bahçenizi renklendirebilirsiniz. Süs havuzlarının içinde bu figürleri kullanarak havuza ve bahçeye bir renk katabilirsiniz. Bahçe dekor figürler sizler için www.poolline.com.tr adresinde beğeninize sunuluyor. İnternet sayfamızı ziyaret edebilir ve birbirinden güzel dekor figürlerden sipariş edip bahçenizi renklendirebilirsiniz. Ördek figürlerini ister havuzda kullanın, ister çimlerin üzerinde sabitleyin her şekilde harika bir görünüm sağlarsınız. Flamingo figürünü bahçenin bir köşesine sabitleyebilir ya da havuz başına sabitleyebilirsiniz. Bahçenizin güzelliğini artırmaya yarayacak olan bu figürlere ulaşmanız çok kolay. Hemen www.poolline.com.tr internet sayfasına girin ve siparişinizi verin. Ürünler en kısa sürede elinize geçsin, bahçenizi süslesin, size de zevkle izlemek kalsın.

 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri