Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hamam Tası
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Hamam Tası

Hamam Tası

Türk hamamlarının en belirgin aksesuarıdır. İşlevselliğinden de ziyade estetik görünüm de beklenir. Poolline farklı seçeneklerde hamam taslarını müşterilerine sunan bir ürün gamına sahiptir. Genellikle metal kullanılan ürünler sıcağa, soğuğa ve darbelere dayanacak malzemelerden üretilmiştir. Kaliteli malzeme ve Pekcan güvencesiyle uzun yıllar vazgeçilmeziniz olacaklar. Poolline Hamam Tasları nostaljik görünümleriyle sizlere eşsiz bir hamam keyfi yaşatacaklar. Geleneksel kültürümüzün bir parçası olan hamamlarda kullanılan taslar, kızılımsı kahverengi görünümüyle satışa sunulmaktadır. 

Poolline Bakır Hamam Tası

Poolline bakır hamam tası, otantik bakır hamam tası hamamların mutlak ihtiyacı ve tamamlayıcısıdır. Etli kalınlığı ve estetik kabartmaları ile Türk Hamamı kullanıcılarına otantik bir deneyim yaşatırken dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanılabilir. Kızılımsı kahve renginde olan Poolline Hamam Tası nostaljik görünümüyle hamamların vazgeçilmezidir. En çok tercih edilen hamam aksesuarı olan bakır hamam taslarını online mağazamızdan ya da Pekcan Havuz Marketlerden temin edebilirsiniz. Spa alanlarınızda dekoratif olarak kullanarak nostaljik bir şıklık yakalayabilirsiniz.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri