Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Yağmur Duş Sistemi
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Yağmur Duş Sistemi

Duş almak sadece beden temizliği için zorunlu olan bir durum değildir. Duş aynı zamanda rahatlamak ve gevşemek için de gerekli olan bir ihtiyaçtır. Duş almanın verdiği yenilenme arzusu duşların sıradan tasarımlardan farklı olmasını sağlamıştır. Poolline yağmur duş sistemi bu ihtiyaca yönelik tasarlanmış en güzel örneklerden biridir. Poolline yağmur duş sistemleriyle, yağmur altında ıslanıyormuş hissini ve en iyi duş keyfi yaşayabilirsiniz. Poolline yağmur duş sistemleri kolay montaja ve servis imkanına sahiptir. Ayrıca  3 başlıklı AISI 304’ten mamul panele, RGB veya tek renkli power led aydınlatmaya ve tercihe göre uzaktan kumanda ile kullanıma sahiptir.

3 başlıklı AISI 304’ten mamul panel
RGB veya tek renkli power led aydınlatma sistemi
İstenirse gelişmiş uzaktan kumanda ile kullanım
Kolay montaj ve servis imkanı

Duş almak sadece bir ihtiyaç değil, en keyifli anlardan biridir. Tıpkı yağmur altında ıslanmak gibi. O an sadece bedeninizdeki damlaları hissedersiniz. Poolline yağmur duş sistemleri, size tam bir yağmur keyfi vaadediyor. Yağmur damlaları doğaya nasıl hayat veriyorsa, Poolline yağmur duş sistemleri, size aynı yenilenme duygusunu yaşatıyor.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri