Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Yağmur Duş Sistemi
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
Yağmur Duş Sistemi

Yağmur Duş Sistemi

Yağmur duş sistemleri, özel duş başlıkları sayesinde spa kullanıcılarına dinlendirici ve masaj hissi veren bir duş keyfi yaşatmak için kullanılan duş sistemleridir. Farklı ayarlanabilir yön, basınç gibi özellikler ile su akışını farklı formlarda kullanmanıza olanak verir. Poolline yağmur duş sistemleri ile sauna sonrası alınan duşlarda daha keyifli ve ferahlatıcı hale gelir. Spa wellness tesislerinin olmazsa olmazı müşterilerinizin keyifli duş almasını sağlayan bu sistemlerdir.

Poolline Yağmur Duş Sistemi

Duş almak sadece beden temizliği için zorunlu olan bir durum değildir. Duş aynı zamanda rahatlamak ve gevşemek için de gerekli olan bir ihtiyaçtır. Duş almanın verdiği yenilenme arzusu duşların sıradan tasarımlardan farklı olmasını sağlamıştır. Poolline yağmur duş sistemi bu ihtiyaca yönelik tasarlanmış en güzel örneklerden biridir. Poolline yağmur duş sistemleriyle, yağmur altında ıslanıyormuş hissini ve en iyi duş keyfi yaşayabilirsiniz. Poolline yağmur duş sistemleri kolay montaja ve servis imkanına sahiptir. Ayrıca  3 başlıklı AISI 304’ten mamul panele, RGB veya tek renkli power led aydınlatmaya ve tercihe göre uzaktan kumanda ile kullanıma sahiptir.

3 başlıklı AISI 304’ten mamul panel
RGB veya tek renkli power led aydınlatma sistemi
İstenirse gelişmiş uzaktan kumanda ile kullanım
Kolay montaj ve servis imkanı

Duş almak sadece bir ihtiyaç değil, en keyifli anlardan biridir. Tıpkı yağmur altında ıslanmak gibi. O an sadece bedeninizdeki damlaları hissedersiniz. Poolline yağmur duş sistemleri, size tam bir yağmur keyfi vaadediyor. Yağmur damlaları doğaya nasıl hayat veriyorsa, Poolline yağmur duş sistemleri, size aynı yenilenme duygusunu yaşatıyor.