Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Salyangoz Duş Sistemi
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
Salyangoz Duş Sistemi

Salyangoz Duş Sistemi

Salgangoz kabuğu formu ile yarı kapalı bir ortamda duş alınmasını sağlayan duş yapılarıdır. Salyangoz duş sistemlerini çeşitli formlardaki yüzey kaplama ve ışıklandırmalar ile desteklendiğinde egzotik ve çekici duş alma kabinleri ortaya çıkarmış olursunuz. Kullanım açısından suyun tüm bedene gelmesini ve çevresindeki yüzeye sınırlı ölçüde düşmesini sağlayan bu yapılar çekici görünümleri ile de spa wellness ve sauna işletmelerinin sıklıkla tercih ettiği duş alma sistemleridir.

Salyangoz Duş

POOLLINE Salyangoz Duş, Salyangoza benzer görüntüsü ile sıra dışı şekilde duş keyfi sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz sağlık ve keyif duşlarından birisidir. Banyonuza yada SPA nıza sıradışı ambiyans yaratacak bir unsurdur. Çok işlevseldir. Yüksek kaliteli ışıltılı tasarım sayesinde mekanınızı çekici kılacaktır.
Kıvrılabilme özelliğine sahip yüzeyler son derece pratik ve güvenilir olmakla kalmaz, aynı zamanda ıslak mekanlar ve banyolar için yepyeni tasarım olanakları sunmaktadır.
Tüm sistem %100 su geçirmezdir. Çalışması kolay ve güvenlidir.
POOLLINE Salyangoz Duşun üst yüzeyi isteğinize göre farklı renk ve desenlerde 25x25mm e 50x50mm seramik ile kaplanabilir.
Mekanınıza uygun olarak istenilen ölçülerde imal edilebilmektedir. Arzu ederseniz salyangoz duşun içerisine farklı fonksiyonlar ve müzikli ışıklı animasyonlara sahip Poolline ürünleri takılarak tedavi ve masaj amaçlı olarak da kullanılabilmektedir.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

- Ana gövdesi istenilen ölçüye göre yüksek yoğunluktaki köpükten imal edilir.
- Güçlendirme ve izolasyon amaçlı üzerine özel malzemeler uygulanır.
- Nitelikli ve incelikli bir ustalıkla istenilen malzeme ile üzeri kaplanır.
- Şekil : Salyangoz formu
- Min. Çap : 1.000 mm