Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Macera Duş Sistemi
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Macera Duş Sistemi

Macera Duş Sistemi

Macera duş sistemleri, görselliği, ses ve müzik ile duşlara taşıyan kullanıcılarını bulundukları ortamdan uzaklaştıran hayalleri kurabilmelerini sağlayan yaratıcı sistemlerdir. Poolline sistemleri farklı ortam seçeneklerini su duş sistemlerine yansıtır. İster tropik ortamda yağmur altında dolaşıyormuşsunuz gibi ister şimşeklerin çaktığı bir fırtınanın içinde kalmış gibi yıkanma keyfinizi farklılaştırabilirsiniz. Özellikle Spa Wellness tesislerinin artan trendi olan macera duş sistemleri müşterilerinizi işletmeye olan sadakatini arttırmak için harika sistemlerdir.

Macera Duş Sistemi

POOLLINE Macera Duşu, sizlere şu ana kadar yaşadığınız tüm duşlardan farlı çok keyifli, konforlu ve lüks bir duş deneyimi yaşatacaktır. Soğuk ve sıcak su oyunlarını, yatıştırıcı kromaterapi, rahatlatıcı akustik ve gençleştirici aroma ile birleştirir. Duş ile birlikte müzik ve ışık animasyonları çok güzel ambiyanslar yaratır. Bu özel duşlar, spa tedavisinden sonra vücudu durulamak için mükemmeldir.
Poolline Macera duşları Spaların tamamlayıcısı olan en önemli fonksiyonel ünitelerinden biridir. Çok iyi bir hijyen sağlar ve değişken ısı özelliği sayesinde spayı tamamlayıcıdır.
Poolline Macera duşları, özel duş nozulları sayesinde farklı duş seçenekleri sağlar. Çeşitli şiddetlerde sıcak ve soğuk su, tazeleyici parfümleri dozlama sistemi, zengin ışık oyunları, doğal ses efektleri, rahatlatıcı müzikler ve özellikli spreyler sayesinde çok farklı atmosferler sunar. Bütün duyuları harekete geçirir. Ferahlama rahatlama hissini arttırır.
Bakım kolaylığı, gürültüsüz çalışma, kolay ve hızlı kurulum özelliğine sahiptir.
Bütün çeşitlerimizde ses efektleri, parfüm dozlama sistemi, ışık efekt sistemleri bulunmaktadır. İsteğe bağlı farklı özelliklerde macera duşu imalatı da yapılmaktadır. Çoklu programlar, farklı program geçişleri, farklı ses seçenekleri, düzenlenebilir program süreleri gibi farklı üretimler yapılmaktadır.

POOLLINE Macera Duşu Fonksiyonları;
1. Fonksiyon: Yağmur ve tropikal efektli süreli animasyon duşu
Düğmeye basıldıktan sonra, oda ışıklandırması söner ve ışık oyunları ile tropik bitki örtüsü ambiyansı yaratacak efektler ile duş başlar. Gök gürültüsü kuvvetli tropik yağmur cildinize gerçek bir bakım yapar. Egzotik meyve ve çiçek kokuları ve doğadan kuş, su, yağmur ve dalga sesleri herkesin tadını çıkaracağı ve tekrar tekrar denemek isteyecekleri mükemmel bir illüzyon yaratır. Program oda ışıkları yanmasıyla kapanır. Program yaklaşık 180 saniyedir.

2. Fonksiyon: Rahatlatıcı müzik ve ışık eşliğinde süreli animasyon duşu
Düğmeye basıldıktan sonra, oda ışıklandırması söner ve ışık oyunları ile birlikte son derece gevşetici ve rahatlatıcı müzikler ile duş başlar. Rahatlatıcı müzik, ışık ve su animasyon uyumları sayesinde üzerinizdeki bütün stres ve ağırlıklardan kurtarıp kuşlar gibi hafiflemiş hissi uyandırır. Program oda ışıkları yanmasıyla kapanır. Program yaklaşık 240 saniyedir.

3. Fonksiyon: Hareketli müzik ve ışık eşliğinde süreli animasyon duşu
Düğmeye basıldıktan sonra, oda ışıklandırması söner ve ışık oyunları ile birlikte İçinizi hoplatan sizleri kıpır kıpır yapan hareketli şımartıcı müzikler ile duş başlar. Müziklerin büyüsüne kapılıp dans etmeye başlarsınız. Dans ederken vücudunuzu okşayan farklı işlevdeki sular sizi dinçleştirip çok hoş bir etki yaratacak. Program oda ışıkları yanmasıyla kapanır. Program yaklaşık 240 saniyedir.

4. Fonksiyon: Hoş müzikler ve ışık eşliğinde süresiz animasyon duşu
Düğmeye basıldıktan sonra, oda ışıklandırması söner ve ışık oyunları ile birlikte Çok hoş ve keyifli müzikler ile beraber duş başlar. Güzel müzikler sayesinde tadını çıkara çıkara duş yapma imkanı bulursunuz. Bu programda sınırlama yoktur. Duşta kalmak istediğiniz süre boyunca bu animasyon devem eder. Çıkmak istediğinizde aynı düğmeye tekrar basarak duşu sonlandırrabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

- Kumanda paneli ve Duş bölümü olarak iki üniteden oluşur.
- Kumanda paneli elektronik sistem, su ve koku tesisat bölümlerinden oluşur.
- Duş bölümü paslanmaz ve cam malzemeden imal edilmiştir.
- Sis-yağmur-geniş jet-spiral püskürtme ve dikey nozullar kullanılır.
- 1 ad suya dayanıklı hoparlör.
- 4 ad RGB renk değişimli lamba
- Enerji ihtiyacı 220 volt – 500 w
- Sıcak su girişi 3/4” – soğuk su girişi 3/4"
- Kontrol paneli ölçüsü 700x1000 mm
- Duş ölçüsü 800x800 mm


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri