Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Kambala Kova Duş
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Kambala Kova Duş

Kambala Kova Duş

Kambala Ağacı, Afrika kökenli 200 yıldan fazla olan uzun ömrü ve dayanıklılığı ile Afrika kültürünün mitolojinde de yer edinmiş, üç metrelik çapı ile görkemli ve güçlü bir ağaçtır. Iroko olarakta bilinen bu ağaç her şeye ve öncelikle de suya dayanıklılığı ile bilinir. Tekne yapımlarından suyla temas eden her şey için kullanılabilirler. Bu ağacın kütüklerinden yapılan ürünler de elbette suya dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Vernikli olarak kullanıldığında ise bu dayanıklık artmaktadır.

Poolline Kambala Ahşap Kova Duş

3 adet paslanmaz çelik halkalı 29 litre kapasiteli büyük kambala kova duş. Çapı 42 cm, yüksekliği 31cm ve 2 amaç için tasarlanmıştır. Rahatlıkla uygulanabilen su akış sistemine sahiptir. Ağır bir beyaz halat kovaya bağlanmıştır. Su seviyesi, doldurma flatöründen yaklaşık 5 ile 15 litre arasında istenildiği miktarda ayarlanılabilir. Bağlantı 3/8' 1/2' erkek dişlerle sağlanabilir. Duvar veya tavana montaj için paslanmaz çelik parçalar ( çekme ipi, seviye kontrol flatörü) dahildir.

  • İç mekanlar için: UV ışınlarına karşı dayanıklı değildir.
  • Dış mekanlar için: Kovanın içi mavi kaplı, dışı ise dış mekan için özel vernikle kaplanmıştır.

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri