Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sauna ve Buhar Odası Kapı Kolu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sauna ve Buhar Odası Kapı Kolu

Sauna ve Buhar Odası Kapı Kolu

Sauna ve buhar odaları için estetik ve dayanıklı mekanizmaları yoğun nem ve ısıya dayanıklı paslanmaz metalden üretilmiş Poolline sauna ve buhar odaları kapıları için kapı kolları. Sauna ve buhar odaları kapıları bir mimari tassarım içinde en çok dayanıklılık gerektiren kapılardır. Yüksek ısı, yoğun buhar bu kapıları metal bileşenleri için en zorlayıcı koşulları oluşturur. Yüksek ısı ve buhar eğer kullanılan metal bileşenlerdeki metal alaşımlar dayanıklı ve uygun değilse bu çok kısa süreler içinde bu bileşenlerde paslanmaya sebep olacaktır. Bu sebeple bir sauna ve buhar odasına herhangi bir hırdavat mağazasından alınan bir kapı kolu kullanamazsınız. Sauna ve buhar odalarındaki hareketli mekanizmalarda tek sorun paslanan yüzeylerde değildir. Korozyon ve mekanik yıpranma yüksek ısı ve buhar olan alanlarda çok hızlı seyreden aşındırma mekanizmalarıdır. Kapı kolları gibi hareketli bileşenler ilk takıldığı günki gibi hareket davranışlarını koruyabilmelidir. Metal kapı kollarının yanında ahşap çok daha uygun bir seçenek olarak ta kullanılmaktadır. Fakat sauna ve buhar odaları için üretilmiş uygun ahşapların kullanılması şarttır. Doğru ağaçtanelde edilmemiş ve işlem görmemiş tüm ahşap yüzeyler yüksek ısı ve buhar karşısında şişme, çatmala veya renk solma gibi sorunları olabilir.  Poolline metal veya ahşap olsun tüm sauna ve buhar odaları kapı kolları kullanım gerekliliklerini sağlayan sadece sauna ve buhar odaları için özel üretim kapı kollarıdır.

Sauna, Buhar Odası Ahşap Kapı Kolu

Poolline sauna ve Buhar odaları için ahşap, ısıya dayanıklı kapı kolu. Yüksek ısıya ve buhara dayanıklı meşe, ceviz gibi sert ağaçlardan üretilen bu kapı kolları sauna ve buhar odası kapıları için en ideal tutacak çözümleridir. Ahşap geleneksel sauna tasarım etkilerini de yansıtması açısından en geçerli çözüm olmasının yanında zorlu ortamda uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı verir. Poolline sauna ve buhar odası ahşap kapı kolları insan terine, elden geçen yağ etkilerine karşı da dayanıklıdır. Kolay leke tutmaz. Ama kolay temizlenir. Kullanılan ahşap buhar etkisi ile mantar ve bakteri oluşumuna izin vermez. Sauna ve buhar odası kullanıcıları için sağlıklı ve hijyen bir sauna ve buhar odası deneyiminin başlangıcını oluşturur.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri