Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sauna Soba Taşı
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Sauna Soba Taşı 20KG

Isınma, ilk çağlardan bu yana insanoğlunun en önemli ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Poolline olarak bizler de bunun bilincindeyiz! Sauna sobalarında kullanılan taşlar sobalarda da kullanılan özel taşlar olarak bilinmektedir. Her geçen gün kullanım alanının arttığı bu ürünler kolay kolay zarar görmez, yıpranmaz ya da çatlamaz!

Normal kömürlere kıyasla üzerlerine odada buhar yapmak için su dökülse bile herhangi bir şekilde ısı kaybı ya da ısı değişimi yaşanmaz. Poolline olarak üretimini yaptığımız ve sizlere sunduğumuz Poolline sauna soba taşları 20 kg’lık özel paketler halinde hazırlanmaktadır.

Sıcağın En Güzel Hali

Eğer sizler de sıcağı seviyor ve düzenli olarak saunanın yararlarından faydalanıyorsanız, Poolline sauna soba taşı tam da size göre! Kaliteli ve yüksek sıcaklıklara kadar dayanabilecek olan Poolline Sauna Soba Taşı 20 kg paketler halinde sunulmaktadır. Sauna sobaları saunaların ısınmasını sağlamaktadır. Saunaların ısınması için de özel olarak üretilen bu sauna taşlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamızın üretmiş olduğu ve sizlere sunduğu bu ürünlerden çok memnun kalacağınızı garanti edebiliriz!

Sauna Soba Taşlarının Özellikleri

20 kiloluk paketler halinde özel olarak sunulan Poolline sauna soba taşları, uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruma yeteneği ile sevilmektedir. Bu taşların kullanımı son derece kolaydır. Kullanmak için yapmanız gereken tek şeyi, kullanmak istediğiniz miktarı belirlemek ve aldığınız özel sauna soba taşını sobanın üzerine koymak! İşte yapmanız gereken sadece bu kadar basit!

Sauna sobası taşı miktarı, birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. Örneğin sauna sobasının boyutu, kullanılan malzemenin türü ve saunanın hacmine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle taşların kullanım miktarına dikkat etmek önemlidir. Yetersiz miktarda taş kullanmak istenmeyen sorunlara yol açabilirken, fazla taş kullanmak ısıtma kapasitesini olumsuz etkileyebilir. Sauna taşları hakkında çok fazla bir kullanım geçmişiniz yoksa, bu noktada bizleri aramanız ya da ekip arkadaşlarımıza ulaşmanız yeterli olacaktır!

Firmamız aracılığı ile alacağınız sauna soba taşlarının düzenli olarak değiştirilmesi önerilmektedir. Ortalama olarak yıl içerisine en az bir defa olmak üzere taşları değiştirebilirsiniz.  Sauna deneyiminizi yüzde 100’e çıkarmak istiyorsanız, size uygun olan taşlara yönelmeniz gerekmektedir.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri