Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sauna Kum Saatleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Sauna Kum Saatleri

Sauna Kum Saatleri

Sauna kum saatleri yüksek ısı ve nem dayanması içim üretilmiş sauna ve buhar odalarında kullanılan geleneksel kum saatleridir. Estetik ve tarihi görünümleri aslında işlevseldir. Yüksek ısı ve nem altında paslanacak, küflenecek hareket mekanizmalarına sahip saatler yerine basit ve etkili bir şekilde size zamanı gösterir. Kum miktarları gerçek zaman aralıkları ile örtüşür. Çevrilerek kullanılır. Kum akışı bittiğinde sauna ve buhar odasında yeterli geçirdiğinizi ve odayı terk etmeniz gerektiğini anlatır. Poolline kum saatleri ahşap, cam ve kumun birleşimiden oluşan çok güzel ve kullanışlı sauna gereçleridir.

Ahşap kum saatleri sauna kullanımı için üretilmiş özel ürünlerdir. Analog ve dijital saatler sauna ortamına çok uygun değildir.…

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri