Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sauna Kova ve Kepçeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Sauna Kovası Bakır

Poolline Sauna Kovası Bakır Poolline Sauna Kovası Bakır Poolline
Poolline Sauna Kovası Bakır 
Saunalarda ve spa merkezlerinde oldukça sık kullanılan kovalar ve kepçeler ahşap, krom ya da bakır malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bakır malzeme ahşaba göre daha fazla dayanıklılık gösterir. Poolline sauna kovaları ve kepçeleri genel olarak; oksitli bakır, krom ve bakırdan yüksek kalitede işçilikle üretilmektedir. Poollıne bakır sauna kovaları uzun ömürlü bir kullanım için yüksek direnç gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Ahşap tutamağı bulunan Poollıne bakır kovalarının  temizliği çok kolay ve hijyeniktir.
Poolline sauna kovaları ve kepçeleri; oksitli bakır, krom ve bakırdan yüksek kalitede işçilikle üretilmiştir.
Ahşaba oranla daha uzun yıllar dayanır.
 
Ürün İçeriği
1 adet bakır sauna kovası
 
Ürün Özellikleri
Malzeme  : Bakır
Marka      : Poolline
Renk        : Kızılımsı Kahverengi 
Boyut       : 
Kapasite   : 
 
Ürün Kullanımı
Sauna kovasına istenilen miktarda su doldurulur. Tercihe göre esans ilavesi yapılır. Isınmış sauna soba taşlarının üzerine kepçe yardımıyla yavaşça gezdirilerek kullanılır. İçerideki havanın nemlenmesine ve güzel, ferahlatıcı koku yaymayı sağlar.
 
Kullanım İpuçları
-Sauna kullanılmadığı zamanlarda, kuru rutubetsiz bir alanda muhafaza edebilirsiniz. 
-Saunanızı kısa zamanlar da kullanacak iseniz kovaya az su doldurup,  esansınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Kovada su içerisinde bekleyen esans zamanla uçacaktır.
-Belirli aralıklar ile kovanızı deterjan ve türevi olmadan temizleyiniz. 
 
Notlar
Ürün görseldeki ile birebir aynıdır. Renk – ton farkları ışık yansımaları nedeniyle farklılık gösterebilir.
Ürün boyutlarında 1-2 cm hata payı vardır.
Sıcak su temasında her hangi bir sorun ile karşılaşılmaz.
Bu kategoriden diğerleri: Poolline Sauna Kovası Bakır Oksitli »

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri