Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sauna Kova ve Kepçeleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Sauna Kepçesi Bakır Oksit

Poolline Sauna Kepçesi Bakır Oksit
Poolline bakır sauna kepçeleri ahşap kepçelere oranla çok daha uzun süre kullanılabilir özelliktedir. Buhar etkisi yaratabilmek için sauna taşları üzerine su dökmek amacıyla tasarlanmış olan Poolline sauna kepçeleri ahşap ve bakır malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Yüksek kalitede işçilikle üretilmiş olan Poolline bakır oksit renkli sauna kepçeleri, basit bir temizliğe sahip olduğu için hijyen açısından olumsuz bir etki yaratmaz. Saunalarda buhar etkisi yaratabilmek için, sauna taşları üzerine su dökülür. Bu işlem için özel olarak tasarlanmış olan kovalar ve kepçeler yardımıyla saunada istenen buhar sağlanmış olur.
Poolline sauna kovaları ve kepçeleri; bakır, krom ve ahşaptan yüksek kalitede işçilikle üretilmiştir.
Ahşaba oranla daha uzun yıllar dayanır.
Ürün İçeriği
1 adet bakır oksit sauna kepçesi
Ürün Özellikleri
Malzeme  : Bakır 
Marka       : Poolline
Renk        : Bakır oksit
Ürün Kullanımı
Sauna kovası içinde hazırlanan esanslı su karışımını, ısıtılmış soba taşlarının üzerine gezdirilip dökerek kullanılır.
Kullanım İpuçları
Kullandıktan sonra su içerisinde bırakmayınız. Temiz bir bez ile kurulayınız. Kuru ve rutubetsiz bir alanda muhafaza edebilirsiniz. Deterjan ve türevi malzemeler ile temizlemeyiniz. Bakır üzerinde dalgalanmalara ve renk açılmalarına yol açabilir. Temizliği kolay ve hijyeniktir.
Notlar
Ürün görseldeki ile birebir aynıdır. Renk – ton farkları ışık yansımaları nedeniyle farklılık gösterebilir.
Ürün boyutlarında 1-2 cm hata payı vardır.
Sıcak su temasında her hangi bir sorun ile karşılaşılmaz.

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri